Czy to Twoja firma?

MINHOONG SOPOT sp. z o.o. praca

Sopot

Witajcie w Minhoong Sopot, miejscu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a gościnność ma swoje korzenie w dalekiej Azji. Nasza historia rozpoczęła się w 1991 roku, kiedy to nasza macierzysta firma, Min Hoong Development Singapore, postanowiła wprowadzić na polski rynek swoje bogate doświadczenie w branży inwestycyjno-developerskiej. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy naszą działalność, tworząc przestrzenie, które łączą w sobie komfort, funkcjonalność i unikalny styl.

Jesteśmy dumni z naszego osiedla mieszkaniowego w Warszawie, które od 1998 do 2011 roku sukcesywnie rozbudowywaliśmy, tworząc 12 wielorodzinnych budynków z 437 mieszkaniami i apartamentami. To tutaj nasi klienci mogą cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem, które zapewniają nasze przemyślane projekty.

Jednak prawdziwą perłą w naszej koronie jest hotel i restauracja Zhong Hua, zlokalizowane w zrewitalizowanych Łazienkach Południowych w Sopocie. To tutaj, na samym brzegu morza, goście mogą doświadczyć oryginalnego chińskiego klimatu i kuchni, które przenoszą w zupełnie inny świat. Nasza unikalna lokalizacja na plaży jest naszym konkurencyjnym atutem, który wyróżnia nas na tle innych obiektów hotelarskich.

Jako część globalnej działalności, z 100% udziałem kapitału zagranicznego, jesteśmy zobowiązani do utrzymania najwyższych standardów, które są synonimem naszej marki. Przywiązujemy wielką wagę do szczegółów, co pozwala nam tworzyć niezapomniane doświadczenia dla naszych gości.

W MINHOONG SOPOT zawsze stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów, dbając o to, aby każdy z nich poczuł się wyjątkowo. Zapraszamy Was do odkrycia naszej historii, doświadczenia naszej gościnności i cieszenia się każdym momentem spędzonym w naszym hotelu i restauracji. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy dzień jest obietnicą nowych, wspaniałych wspomnień.

MINHOONG SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Sopot
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy MINHOONG SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MINHOONG SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MINHOONG SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Sopocie

Praca MINHOONG SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    MINHOONG SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Sopot
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzatanie pokoi hotelowych, pomieszczeń ogólnodostępnych, wymiana pościeli i ręczników. Wykonywanie innych poleceń przełożonych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagana dyspozycyjność Praca w godzinach 11:00-19:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 19,70 zł brutto/godzinę

Pracodawcy w Sopocie