Czy to Twoja firma?

Komenda Miejska Policji praca

Gdynia

Jako Komenda Miejska Policji w Gdańsku, jesteśmy dumną i niezależną instytucją, której głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego pięknego miasta. Nasza siedziba znajduje się w sercu Gdańska, gdzie z oddaniem realizujemy programy prewencyjne mające na celu zwalczanie patologii społecznych, a także koordynujemy poszukiwania zaginionych rzeczy i osób.

Jesteśmy strażnikami porządku publicznego, zarówno na lądzie, jak i na obszarach wodnych, dbając o to, aby każdy mógł czuć się bezpiecznie. Nasza praca to nie tylko działania prewencyjne, ale również dochodzeniowo-śledcze, które prowadzimy z największą starannością i zaangażowaniem.

Podlegamy pod Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku, co zapewnia nam stabilność i wsparcie w naszych codziennych działaniach. Nasza niezależność pozwala na efektywne tworzenie i likwidowanie komórek oraz komisariatów, co jest naszym znaczącym atutem i pozwala na szybką adaptację do zmieniających się potrzeb i wyzwań naszego miasta.

Choć nie możemy podzielić się z Wami naszą historią czy misją, to zapewniamy, że każdego dnia pracujemy z pasją, aby Gdańsk był miejscem, gdzie każdy może czuć się bezpiecznie i swobodnie. Nasze działania są ukierunkowane na ochronę i służbę społeczności, co jest dla nas największym priorytetem.

Zapraszamy do współpracy i dialogu wszystkich mieszkańców Gdańska. Jesteśmy tutaj dla Was, gotowi służyć pomocą i wsparciem, aby nasze miasto było wzorem bezpiecznej przestrzeni dla wszystkich.

Komenda Miejska Policji najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn sektor publiczny / służby mundurowe prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Komenda Miejska Policji

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Miejska Policji

  • Policjant

    Komenda Miejska Policji
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Mapa Komenda Miejska Policji

Siedziba główna

Komenda Miejska Policji poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Gdynia
  4. Elbląg
  5. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Komenda Miejska Policji - oferty archiwalne

  • Operator urządzeń elektronicznych w wydziale sztab policji

    • Gdynia
    • umowa na zastępstwo
    • Zakres obowiązków

      -nadzorowanie ruchu osobowego i obsługa interesantów na stanowisku recepcyjnym,
      -prowadzenie ewidencji i wydywanie przepustek osobom przychodzącym do jednostki,
      -informowanie o możliwości podjęcia pracy i służby w Policji, wydawanie stosownych ankiet i kwestionariuszy,
      -łączenie rozmów "AWIZO".

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: umiejętność dobrej współpracy, organizacji pracy własnej, komunikatywność. Termin składania dokumentów 03.11.2022 r. Komenda Miejska policji w Gdyni, 81-350 Gdynia ul. Portowa 15- w ofercie należy podać stanowisko i wydział jakiego oferta dotyczy. Kandydaci zakwalifikowani do rozmowy zostaną powiadomieni o jej terminie. Mogą aplikować osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 47 74 21 314. Godziny pracy od 06:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 375 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto+1% premii regulaminowej+dodatek za wysługę lat.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka w zespole gospodarki materiałowo-technicznej w wydziale wspomagającym

    • Gdynia
    • część etatu
    • 1 299 zł / mies.

      sprzątanie pomieszczeń biurowych, warsztatowych, sanitarnych, szatni
      codzienne opróżnianie koszy na śmieci
      mycie okien i drzwi
      dezynfekcja powierzchni i sprzętów

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Umowa o pracę na okres próbny. praca w wymiarze 0,5 etatu. Wynagrodzenie zasadnicze 1299,55 zł brutto, 7,73% premii regulaminowej oraz dodatek za wysługę lat. W ofercie należy podać stanowisko i wydział jakiego oferta dotyczy. Na oferty rozpatrzone negatywnie i przesłane po terminie (decyduje data stempla pocztowego) nie będą udzielane odpowiedzi. Kandydatki/kandydaci zakwalifikowani do rozmowy zostaną powiadomieni o jej terminie. Uczestnikom rozmowy zostanie przekazana telefonicznie informacja o zwycięzcy konkursu. Do składania dokumentów zachęcamy również osoby niepełnosprawne. Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy tez jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 47-74 -21-314. Termin składania dokumentów do 05.06.2021 r. Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym. Praca wymaga przemieszczania się w budynku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 299,55 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto, 7,73% premii regulaminowej oraz dodatek za wysługę lat.

Pracodawcy w Gdyni