Czy to Twoja firma?

Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego sp. z o.o. praca

Myślenice

Od ponad dekady jesteśmy dumnym liderem w branży instalacji sanitarnych i budownictwa ogólnego, z głęboko zakorzenionymi korzeniami w malowniczym Myślenicach. Nasza podróż rozpoczęła się w 2010 roku, i od tego czasu nieustannie rozwijamy swoje kompetencje, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W Zakładzie Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego stawiamy na innowacyjność i jakość. Nasza oferta to nie tylko tradycyjne usługi hydrauliczne, ale również nowoczesne rozwiązania takie jak kolektory słoneczne, pompy ciepła, czy kotły kondensacyjne. Dzięki temu, nasze systemy grzewcze i instalacje gazowe są nie tylko wydajne, ale i przyjazne dla środowiska.

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów i doświadczonych instalatorów, którzy łączą pasję z profesjonalizmem. To właśnie doświadczenie i fachowość naszych pracowników są fundamentem naszych wartości. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór artykułów instalacyjnych – od rur, kształtek, izolacji, po armatury, kotły, podgrzewacze, zestawy solarne i grzejniki. Ponadto, oferujemy fachowe porady i możliwość sprowadzenia urządzeń na specjalne życzenie klienta, co świadczy o elastyczności i orientacji na potrzeby rynku.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z zastosowania nowoczesnych materiałów i urządzeń, które zapewniają nie tylko trwałość, ale i efektywność energetyczną. Wierzymy, że dzięki ciągłemu doskonaleniu naszych usług i produktów, możemy przyczyniać się do budowania lepszej przyszłości dla naszych klientów i środowiska.

Zapraszamy do współpracy z Zakładem Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie bezpieczna, komfortowa i zrównoważona.

Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.

Siedziba główna

Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Myślenice
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Wieliczka

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Robotnik budowlany

    • Myślenice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na budowie na terenie województwa Małopolskiego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Operator koparki, operator koparko-ładowarki

    • Myślenice

      Wymagania

      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN

Pracodawcy w Myślenicach