Czy to Twoja firma?

TARPIS INSTALACJE sp. z o.o. praca

Tarnów

Jesteśmy Tarpis Instalacje, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie inżynierii lądowej i wodnej. Od naszego założenia w malowniczym Tarnowie w 2015 roku, nieustannie dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług w zakresie projektowania, budowy i utrzymania infrastruktury niezbędnej dla współczesnego świata.

Nasza oferta to nie tylko instalacje wodno-kanalizacyjne, ale również kompleksowe rozwiązania związane z budownictwem mieszkalnym i przemysłowym, instalacjami elektrycznymi, a także doradztwem technicznym w zakresie architektury i inżynierii. Z pasją podchodzimy do każdego projektu, niezależnie od jego skali – od drobnych prac instalacyjnych, aż po wielkie przedsięwzięcia infrastrukturalne, takie jak budowa dróg i autostrad.

Choć nie możemy się pochwalić naszą historią misji czy zestawem wartości, które nas kierują, nasze działania mówią same za siebie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów. Nasze zaangażowanie w każdy projekt odzwierciedla naszą niepisana misję – dostarczanie usług, które przekraczają oczekiwania i tworzą trwałą wartość.

Rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko przez słowa, ale przede wszystkim przez czyny. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Z TARPIS INSTALACJE możesz być pewien, że Twoje projekty są w dobrych rękach.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość.

TARPIS INSTALACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy TARPIS INSTALACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca TARPIS INSTALACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TARPIS INSTALACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TARPIS INSTALACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter instalacji sanitarnych (o)

    TARPIS INSTALACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie, mile widziana umiejętność wykonywania prac wykończeniowych w budownictwie ( instalacje elektryczne, instalacje wod - kan, montaż płyt kartonowo - gipsowych ), chęć zdobycia doświadczenia w zawodzie, umiejętność adaptacji na budowie i realizacja zaplanowanych prac, możliwość zatrudnienia emerytów i rencistów, zapewnione przyuczenie do zawodu. Praca w Tarnowie i na terenie Małopolski ( możliwe delegacje - zapewniony dojazd i zakwaterowanie) od pon. do pt. w przedziale godz.: 7.00-17.00. Wynagrodzenie: 4 242 zł brutto + przy dobrej jakości wykonania założonej pracy za dany miesiąc wysoka premia. Kontakt: Tarpis Instalacje Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 29, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 502 659 535 lub 500 101 628, CV można przesyłać na adres e-mail: tarpis@interia.pl
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + przy dobrej jakości wykonania założonej pracy za dany miesiąc wysoka premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Monter instalacji sanitarnych (o,u)

    • Tarnów

      Montaż instalacji wod-kan i CO w nowo budowanych obiektach mieszkalnych i niemieszkalnych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie, mile widziana umiejętność wykonywania prac wykończeniowych w budownictwie (instalacje elektryczne instalacje wod-kan, montaż płyt kartonowo-gipsowych), chęć zdobycia doświadczenia w zawodzie, umiejętność adaptacji na budowie i realizacja zaplanowanych prac, możliwość zatrudnienia emerytów i rencistów, zapewnione przyuczenie do zawodu. Praca w Tarnowie i na terenie Małopolski (możliwe delegacje - zapewniony dojazd i zakwaterowanie) od pon. do pt. w przedziale godz.: 7.00-17.00. Wynagrodzenie: 3 400 zł brutto + przy dobrej jakości wykonania założonej pracy za dany miesiąc wysoka premia. Kontakt: TARPIS Instalacje Sp. z o.o. ; ul. Przemysłowa 29, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt tel.: 502 659 535 lub 500 101 628, CV można przesyłać na adres e-mail: tarpis@interia.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN

Pracodawcy w Tarnowie