Czy to Twoja firma?

KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEM KŁODZKO sp. z o.o. praca

Jaszkowa Dolna

W sercu Dolnego Śląska, w malowniczej miejscowości Jaszkowa Dolna, znajduje się siedziba naszej firmy – Kayser Automotive System Kłodzko. Jesteśmy dumni z naszej roli w przemyśle motoryzacyjnym, gdzie jako doświadczony i nieustannie rozwijający się dostawca, dostarczamy innowacyjne i efektywne kosztowo rozwiązania dla naszych klientów.

Nasza historia sięga 1709 roku, kiedy to nasze korzenie w produkcji wyrobów wełnianych zostały zapoczątkowane przez braci Borcholt. Od 1928 roku, firma jest w rękach rodziny, która wprowadziła nas w świat motoryzacji w 1960 roku. Z ponad 60-letnim doświadczeniem w branży, jesteśmy świadomi, jak ważne jest łączenie tradycji z nowoczesnością.

W Polsce zaznaczyliśmy swoją obecność w 1999 roku, otwierając pierwszy zakład w Batorowie pod Poznaniem, a od 2015 roku działamy jako część Grupy Kayser. Zatrudniamy blisko 500 osób w Kłodzku i kilkaset w Batorowie, co stanowi znaczącą część naszej globalnej załogi liczącej ponad 3600 zaangażowanych pracowników.

Specjalizujemy się w produkcji komponentów takich jak pojemniki z węglem aktywowanym, przewody i złączki, a także małe części zgrzewane i montowane. Nasze produkty znajdują zastosowanie w pojazdach renomowanych marek, takich jak Grupa Volkswagena, BMW i Volvo, co świadczy o naszej solidnej pozycji na rynku.

Jesteśmy firmą, która stawia na zrównoważony rozwój, długoterminową orientację i zaufanie – wartości te są dla nas kluczowe i odzwierciedlają charakter firmy rodzinnej. Nasze zaangażowanie w innowacje i jakość owocuje bezpośrednim dialogiem z klientami, z którymi wspólnie poszukujemy nowych rozwiązań.

Z naszymi zakładami produkcyjnymi rozmieszczonymi w 8 krajach na 3 kontynentach i 12 międzynarodowymi lokalizacjami, nasza obecność jest globalna, a nasze rozwiązania docierają do klientów na całym świecie.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, dobrze ugruntowanej wiedzy inżynieryjnej i produkcyjnej, jesteśmy w stanie oferować szybkie, elastyczne i efektywne usługi, które spełniają szeroką gamę wymagań technicznych naszych klientów. Ponad 300 lat tradycji firmy to nie tylko liczby – to dowód na naszą stabilność, wiarygodność i niezachwianą pozycję w branży.

W KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEM KŁODZKO jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest tak samo obiecująca jak nasza historia. Zapraszamy do poznania naszej firmy i dołączenia do naszej podróży w świecie motoryzacji.

KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEM KŁODZKO SP. ZO.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż inżynieria / technologia / technika badania i rozwój logistyka / spedycja / transport produkcja / przemysł

Oferty pracy KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEM KŁODZKO SP. ZO.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEM KŁODZKO SP. ZO.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Planista Materiałowy

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Wygasa

Mapa KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEM KŁODZKO SP. ZO.O.

Siedziba główna

KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEM KŁODZKO SP. ZO.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEM KŁODZKO SP. ZO.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Łódź
  4. Kowary
  5. Nowa Ruda
  6. Warszawa
  7. Bielsko-Biała
  8. Katowice
  9. Olawa
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEM KŁODZKO SP. ZO.O. - oferty archiwalne

  • Młodszy inżynier jakości

    • Jaszkowa Dolna
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zapewnienie odpowiednich standardów jakości produktu, kontrola jakości komponentów oraz gotowych produktów, przygotowanie dokumentacji jakościowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
      • Uprawnienia: Obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 5 000 - 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Technik narzędziowiec

      Nadzór i zarządzanie narzędziami do termogormowania , nadzór nad wdrażaniem nowych narzędzi, przestrzeganie standardów, procedur i instrukcji w zakładzie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętności manualne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • Młodszy inżynier procesu

      Wdrażanie nowych technologii w procesach produkcyjnych, wdrażanie i odbiory techniczne nowych maszyn, urządzeń i narzędzi, planowanie i wdrażanie nowych procesów i produktów

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Jaszkowej Dolnej