Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Jaszkowej Dolnej praca

Jaszkowa Dolna
Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Jaszkowej Dolnej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Jaszkowej Dolnej

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Jaszkowej Dolnej

  • Nauczyciel techniki

    Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Jaszkowej Dolnej
    • Jaszkowa Dolna
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Jaszkowej Dolnej

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Jaszkowej Dolnej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Jaszkowej Dolnej - oferty archiwalne

  • Pedagog szkolny

    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów, rodziców i nauczycieli.
      Planowanie i koordynowanie zadań realizowanych przez szkołę na rzecz uczniów, rodziców i nauczycieli w zakresie wyboru przez uczniów kierunku kształcenia i zawodu, w przypadku gdy w szkole nie jest zatrudniony doradca zawodowy.
      Podejmowaniu działań wychowawczych i profilaktycznych wynikających z programu wychowawczego szkoły i programu profilaktyki, o których mowa w odrębnych przepisach, oraz wspieraniu nauczycieli w tym zakresie,

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, Kurs kwalfikacyjny - "Pedagogiczny dla czynnych zawodowo nauczycieli", Kurs - kwalifikacyjny z zakresu terapii pedagogicznej, doświadczenie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 343 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

    • 430 zł / mies.

      Realizacja programu kształcenia, wychowania i opieki w powierzonym przedmiocie. Wzbogacanie własnego warsztatu pracy przedmiotowej i wychowawczej.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, Kurs kwalfikacyjny - "Pedagogiczny dla czynnych zawodowo nauczycieli"

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 430 PLN

Pracodawcy w Jaszkowej Dolnej