Czy to Twoja firma?

SDG VENTURES sp. z o.o. SP.K. praca

Gdańsk

W samym sercu Gdańska, na malowniczej Wyspie Spichrzów, SDG Ventures tworzy miejsca, które stają się symbolem nowoczesnej gastronomii i rozrywki. Nasza pasja i zaangażowanie w projekt DEO PLAZA pozwoliły nam zrealizować wyjątkowe koncepty, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów szukających niezapomnianych wrażeń.

Jesteśmy dumni, że w naszym portfolio znajduje się Słony Spichlerz - Restaurant Market, miejsce, które rewolucjonizuje lokalny rynek gastronomiczny, oferując różnorodność smaków i kulinarnych doświadczeń pod jednym dachem. Nasza restauracja GWAR to z kolei hołd dla tradycji, serwujący dania oparte na lokalnych, świeżych produktach, które zachwycają swoją prostotą i głębią smaku.

Nie boimy się innowacji, co udowadnia nasz koncept SASSY, łączący w sobie przestrzeń klubowo-artystyczną z eleganckimi apartamentami i kameralnym caffe & lounge. To miejsce, gdzie design spotyka się z funkcjonalnością, a każdy detal ma swoje znaczenie.

W SDG Ventures stawiamy na jakość i niepowtarzalność. Każdy z naszych projektów jest przemyślany, aby dostarczyć nie tylko doskonałe jedzenie i rozrywkę, ale również niezapomniane doświadczenia i emocje. Jesteśmy częścią miasta, które żyje historią i jednocześnie pisze nowe rozdziały - nowoczesne, pełne życia i smaku.

Zapraszamy do odkrywania z nami Gdańska na nowo, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każda wizyta w naszych przestrzeniach pozostawia trwałe wspomnienia. W SDG Ventures tworzymy nie tylko miejsca, tworzymy doświadczenia.

SDG VENTURES SP. Z O.O. SP.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka hr / kadry

Oferty pracy SDG VENTURES SP. Z O.O. SP.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SDG VENTURES SP. Z O.O. SP.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SDG VENTURES SP. Z O.O. SP.K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SDG VENTURES SP. Z O.O. SP.K. - oferty archiwalne

  • Kelner

    SDG VENTURES SP. Z O.O. SP.K.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie stołów, obsługa gości: wskazanie stolika, pomoc w wyborze dań.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: kelner

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Pomoc kuchenna

    • Gdańsk

      utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów.
      przygotowywanie warzyw i owoców – obieranie, krojenie.
      gastronomiczny rozbiór mięsa.
      wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza.
      porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych.

      Wymagania

      Oferujemy

  • Robotnik gospodarczy

    • Gdańsk
    • pełny etat

      wykonywanie prac konserwacyjnych, jak malowanie drzwi i okien, malowanie poręczy, ogrodzeń, itp.dobieranie maszyn, urządzeń i narzędzi do realizacji powierzonych zadań gospodarczych i naprawczych w okresie zimowym: odśnieżanie i usuwanie lodu z ciągów komunikacyjnych, a także posypywanie ich solą i piaskiem oznaczanie taśmą ostrzegawczą miejsc niebezpiecznych dobieranie odpowiednich maszyn i urządzeń oraz narzędzi do porządkowania obejścia, dotyczy w szczególności sprzętu jak zamiatarki, odśnieżarki, taczki, miotły, grabie, szpadle, łopaty, widły utrzymywanie w należytym stanie sprzętu technicznego służącego do utrzymania porządku
      Praca w godzinach: 12-20

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, średnie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku