Seconet sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Seconet sp. z o.o. praca

Buczkowice

Firma Seconet Sp. z o.o. – wykonawca świadczący wysokiej jakości usługi w zakresie instalacji niskoprądowych i teletechnicznych.  Instalujemy, konserwujemy, serwisujemy oraz integrujemy takie system bezpieczeństwa jak:

  • SSP - system sygnalizacji pożaru

  • CCTV - system monitoringu przemysłowego

  • KD - kontrola dostępu

  • SSWiN - system włamania i napadu

  • DSO - dźwiękowy system ostrzegaczy sieć LAN światłowody

Seconet sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Instalator Buczkowice
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Seconet sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Seconet sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Seconet sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Seconet sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Instalator systemów teletechnicznych

    • Radomsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Aktualne do naszego zespołu poszukujemy: Instalatora systemów teletechnicznych

      Zakres obowiązków

      Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

      Wykonywanie prac instalatorskich, serwisowych oraz konserwacyjnych w zakresie instalacji niskoprądowych, elektryka, teletechnika, sieci LAN/WAN w tym światłowodowe, BMS, CCTV, KD, PPOŻ, SSWiN, DSO etc.

      Wymagania

      • wykształcenie kierunkowe, min. szkoła zawodowa lub technikum
      • wiedza ogólna dotycząca produktów, systemów i usług z zakresu działalności spółki
      • dyspozycyjność
      • gotowość do wyjazdów w delegacje
      • samodzielność
      • umiejętność pracy w zespole i sumienność
      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie
      • możliwość rozwoju zawodowego
      • umowę o pracę
      • pracę przy prestiżowych projektach budowlanych
      • niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, samochód)
      • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
      • dopłata do prytwanego pakietu medycznego
      • imprezy integracyjne

Pracodawcy w Buczkowicach