Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 MINI praca

Nowa Ruda

Od ponad trzech dekad Przedszkole Miejskie nr 2 "Mini" w Nowej Rudzie jest miejscem, gdzie dzieciństwo rozkwita w pełni kolorów i radości. Nasza historia zaczęła się 1 stycznia 1991 roku, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi dla pierwszych przedszkolaków, stając się ważną częścią lokalnej społeczności.


Jesteśmy przedszkolem publicznym, które stawia na rozwój i wychowanie przedszkolne. Nasza misja koncentruje się na zapewnieniu bezpiecznego i stymulującego środowiska, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje indywidualne talenty i zainteresowania. Wierzymy, że wczesne lata są kluczowe dla rozwoju dziecka, dlatego codziennie pracujemy na to, aby nasze przedszkole było miejscem, gdzie maluchy mogą się uczyć poprzez zabawę, eksplorację i twórcze działania.

Choć nie dysponujemy informacjami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy szczegółów oferty, możemy z dumą powiedzieć, że nasze przedszkole jest miejscem, gdzie każdy dzień jest nową przygodą. Zajęcia, które prowadzimy, są dostosowane do wieku i możliwości naszych wychowanków, a nasz doświadczony i pełen pasji zespół pedagogiczny dba o to, aby każde dziecko czuło się u nas wyjątkowo i bezpiecznie.

W Przedszkolu Miejskim nr 2 "Mini" każdy dzień to szansa na nowe odkrycia. Zapraszamy do wspólnego pisania kolejnych rozdziałów w historii naszego przedszkola, gdzie przyszłość najmłodszych jest naszą największą inspiracją.

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 MINI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 MINI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 MINI

Mapa PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 MINI

Siedziba główna

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 MINI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 MINI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Kraków
  3. Bielsko-Biała
  4. Nowa Ruda
  5. Kielce
  6. Lubin
  7. Poznań
  8. Rzeszów
  9. Zabkowice Śląskie County

Data aktualizacji: 01.04.2024

Pracodawcy w Nowej Rudzie