Tivron Limited Sp. k.

Czy to Twoja firma?

Tivron Limited Sp. k. praca

Kraków

Jesteśmy Tivron Limited Sp. k., innowacyjną firmą z siedzibą w historycznym sercu Polski, w Krakowie. Nasza podróż rozpoczęła się 12 listopada 2015 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby wspierać przedsiębiorców i firmy w ich codziennej działalności.

Specjalizujemy się w dostarczaniu kluczowych informacji biznesowych, oferując naszym klientom wygodny dostęp online do bazy danych sprawozdań finansowych. Rozumiemy, jak ważne są rzetelne i aktualne dane w podejmowaniu strategicznych decyzji, dlatego nasze raporty zawierają nie tylko identyfikację podmiotu, ale także bilanse, rachunki wyników oraz wyliczone wskaźniki finansowe. To wszystko dostępne jest na wyciągnięcie ręki, bez konieczności przeszukiwania skomplikowanych rejestrów.

Nasze usługi są skierowane do tych, którzy cenią sobie czas i profesjonalizm. Dzięki naszej platformie, nasi klienci mogą szybko uzyskać dostęp do niezbędnych informacji, co pozwala im na skupienie się na tym, co najważniejsze - rozwoju ich biznesu.

Chociaż nie możemy w tej chwili podzielić się szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy szczegółowymi wartościami, które nas kierują, możemy zapewnić, że nasze działania są zawsze ukierunkowane na potrzeby naszych klientów. Pragniemy być partnerem, na którym można polegać, dostarczającym informacji, które przyczyniają się do sukcesu biznesowego.

Jesteśmy dumni z naszych korzeni i z tego, co do tej pory osiągnęliśmy. Mimo że nasza historia jest jeszcze stosunkowo krótka, jesteśmy pewni, że przyszłość przyniesie wiele ekscytujących rozdziałów. Zapraszamy do śledzenia naszej podróży i dołączenia do grona zadowolonych klientów Tivron Limited Sp. k.

Tivron Limited Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Tivron Limited Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tivron Limited Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Sprzedawca samochodów używanych

    Carolina Toyota Bielsko Wizytówka
    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Doradca Handlowy

    Armax Sp. z o.o. Sp.k.
    • Bielsko-Biała
    • praca od zaraz
    • 5 500-11 500 zł / mies.
    Dodana
  • Sprzedawca biletów parkingowych

    Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej
    • bez doświadczenia
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Tivron Limited Sp. k.

Siedziba główna

Praca Tivron Limited Sp. k. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Sprzedaży - rynek polski - praca zdalna 2700zł podstawy + premie

    • Cieszyn
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • 3 000-7 000 zł / mies.
    • Tivron jest multikulturową firmą zajmującą się sprzedażą naturalnej suplementacji diety.

      Obecnie obsługujmy klientów w 13 językach z terenu całej Europy.

      Naszym celem jest budowanie pozytywnego wizerunku u klientów, nie tylko sprzedaż ale także kompleksowa opieka.

      Obecnie potrzebujemy osób które wesprą nas w obsłudze sprzedażowej klienta na rynku Polskim.

      Zakres obowiązków

      Co będzie podstawowymi zadaniami na tym stanowisku:

      o Obsługa sprzedażowa klientów z połączeń przychodzących i wychodzących – to klienci kontaktują się z nami, lub my kontaktujemy się z naszymi stałymi klientami

      o Rejestrowanie zamówień, logowanie w systemie

      o Opieka nad klientem, lubią jak się słucha co mają do powiedzenia

      Wymagania

      Czego oczekujemy:

      o Doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta

      o Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

      o Otwartości, empatii i wyrozumiałości

      o Umiesz stawiać granice i dążyć do celu

      o Nie demotywuje Cię „nie” ze strony klienta

      o Sprzedaż jest dla Ciebie czymś naturalnym a nie wciskaniem

      o Lubisz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, a tematy TABU dla Ciebie nie istnieją

      Oferujemy

      Co oferujemy na tym stanowisku:

      o Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 16 zł netto za godzinę + prowizję (2000-6000 zł średnio)

      o Pracę oraz szkolenia w 100% zdalnie – zapewniamy sprzęt który umożliwi Ci pracę

      o Pakiet szkoleń oraz programy rozwojowe – u nas jeśli chcesz, nie musisz siedzieć ciągle na słuchawce

      o Pełną opiekę oraz wsparcie z każdego działu (Lider, Trener, HR)

      o Jeśli nie lubisz kiedy ktoś patrzy Ci na ręce i cenisz sobie spokój możemy Ci to zagwarantować jeśli Twoje wyniki będą na odpowiednim poziomie (doceniamy samodzielność)

      o Pakiet benefitów – multisport, prywatna opieka medyczna (Luxmed, Medicover)

      o Umowy cywilnoprawne

      o Płatny w 100% urlop, w tym urlop na żądanie

      o Jasne i zrozumiałe zasady współpracy (nic drobnym druczkiem z czym wyskakujemy z dnia na dzień)

      o Otwartą i ciepłą atmosferę – każdy jest równy!

Pracodawcy w Krakowie