Czy to Twoja firma?

ENERGA-OPERATOR SPÓŁKA AKCYJNA praca

Gdańsk

Jesteśmy ENERGA-OPERATOR, z dumą działamy w sercu Gdańska, gdzie nasza historia splata się z dynamicznym rozwojem branży energetycznej w Polsce. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów energii elektrycznej w kraju, a nasze działania rozświetlają codzienność milionów Polaków w północnej i środkowej części naszego pięknego kraju.

Nasza podróż rozpoczęła się od ambitnych planów inwestycyjnych, które przekroczyły 11 miliardów złotych w latach 2013-2020. To właśnie te inwestycje pozwoliły nam na wypracowanie pozycji lidera w branży, szczególnie w obszarze innowacji. Jesteśmy pionierem w wdrażaniu inteligentnych liczników (AMI) i budowie sieci inteligentnych (Smart Grid) w Polsce. To nasze zaangażowanie w nowoczesne technologie sprawia, że możemy oferować naszym klientom nie tylko energię, ale również inteligentne rozwiązania, które ułatwiają życie i przyczyniają się do ochrony środowiska.

Nasze działania są nie tylko innowacyjne, ale i bezpieczne. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, certyfikaty i koncesje od Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, co jest potwierdzeniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa naszych usług.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku, ale to, co naprawdę nas wyróżnia, to pierwszeństwo w Polsce w zakresie inteligentnych technologii. Nasze inteligentne liczniki i sieci to nie tylko krok w przyszłość, ale realne korzyści dla naszych klientów już dziś.

Nasza stabilność finansowa jest równie solidna jak nasza infrastruktura - nasz kapitał zakładowy to wyraz naszej siły i niezachwianej pozycji na rynku. Dzięki temu możemy z ufnością patrzeć w przyszłość, planując dalszy rozwój i inwestycje, które będą służyć kolejnym pokoleniom.

Zapraszamy do współtworzenia z nami energii przyszłości. Razem możemy więcej, razem tworzymy jasną przyszłość dla nas wszystkich.

ENERGA-OPERATOR SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika energetyka / energia odnawialna zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy ENERGA-OPERATOR SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENERGA-OPERATOR SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Quality Technicans - Technik/ Kontroler Jakości

    Shannon Precision Engineering Limited
    • Irlandia
    • 12 250-14 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa ENERGA-OPERATOR SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

ENERGA-OPERATOR SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ENERGA-OPERATOR SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Gdańsk
  4. Bielsko-Biała
  5. Elbląg
  6. Kwidzyń
  7. Swarzedz
  8. Katowice
  9. Stargard
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ENERGA-OPERATOR SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Elektromonter sieci

    • Braniewo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie prac eksploatacyjnych w sieciach elektroenergetycznych, wykonywanie prac na wysokości oraz w technologii prac pod napięciem

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: świadectwo kwalifikacyjne E do 1kV,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka wynagrodzenia zasadniczego powyżej 3800 żł + dodatki regulaminowe
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Technik ds. przygotowania inwestycji

    • Kalisz

      diagnostyka pracy sieci, badanie wskaźników awaryjności, symulacje rozpływów mocy w sieci, planowanie operacji łączeniowych w sieci dystrybucyjnej, przygotowywanie danych do planu ograniczeń w dostarczaniu i poborze energii elekrtrycznej itp

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie techniczne o profilu energetycznym lub pokrewnym, prawo jazdy kat. B, znajomość prawa energetycznego , prawa budowlanego i przepisów wykonawczych, biegła znajomość obsługi komputera w tym programów MS OFFICE, umiejętność współpracy, umiejętność czytania rysunków technicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 do 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego
  • Elektromonter sieci/pomocnik elektromontera

    • Gdańsk
    • 3 400 zł / mies.

      Wykształcenie min. zawodowe o profilu energetycznym
      Podstawowa znajomość zasad eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych oraz przepisów prawa budowlanego
      Świadectwo kwalifikacyjne "E"
      Prawo jazdy kat. B
      Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, pod napięciem i przy zwiększonym wydatku energetycznym
      komunikatywność, odpowiedzialność, umijętność współpracy, dyspozycyjność

      - Realizowanie prac na sieci i stacjach SN/nN i WN/SN
      - usuwanie zakłóceń i awarii na urządzeniach elektroenergetycznychWn/SN i nN
      - wykonywanie prac pod napięciem na urządzeniach elektroenergetycznych SN inN
      - wykonywanie zadań w ramach pogotowia energetycznego

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, elektryczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, praca na wysokości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN

Pracodawcy w Gdańsku