Czy to Twoja firma?

ZARZĄD BUDYNKÓW MIEJSKICH I TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z O.O. praca

Gliwice

Jesteśmy ZBM - TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO, firmą z siedzibą w sercu Gliwic, która z pasją i zaangażowaniem zajmuje się tworzeniem przyjaznych przestrzeni życiowych. Nasza historia sięga roku 1945, a dzisiejszą formę przyjęliśmy w 2020 roku, co świadczy o naszym bogatym dziedzictwie oraz elastyczności w dostosowywaniu się do zmieniającego się świata.

Specjalizujemy się w zarządzaniu budynkami wspólnot mieszkaniowych, gdzie naszym celem jest zapewnienie mieszkańcom komfortu i bezpieczeństwa ich domów. Oferujemy kompleksową obsługę, która obejmuje księgowość, wsparcie prawne oraz techniczne zarządzanie nieruchomościami. Nasze Pogotowie Awaryjne działa całodobowo, aby na bieżąco rozwiązywać wszelkie problemy i zapewniać spokój ducha naszym klientom.

Jesteśmy również aktywni w budownictwie społecznym, gdzie realizujemy projekty mieszkań czynszowych, mając na uwadze potrzeby społeczności i dostępność mieszkań dla szerokiego grona odbiorców. Działalność deweloperska oraz remonty i modernizacje budynków mieszkalnych to kolejne obszary, w których wykorzystujemy nasze doświadczenie, by podnosić jakość życia w mieście.

Nasza stabilna pozycja kredytowa, gwarantowana przez głównego udziałowca - miasto Gliwice, pozwala nam na realizację ambitnych projektów i dalszy rozwój. Dzięki temu, z dumą patrzymy w przyszłość, wiedząc, że możemy liczyć na solidne fundamenty finansowe.

Łączymy tradycję z nowoczesnością, czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, jednocześnie nieustannie poszukując innowacyjnych rozwiązań. Nasze usługi są synonimem wysokiej jakości, co potwierdza nasza renoma i konkurencyjność na rynku.

W ZBM - TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO, każdy dzień to krok naprzód w kreowaniu przestrzeni, które są nie tylko miejscem zamieszkania, ale prawdziwym domem, w którym każdy może się czuć bezpiecznie i komfortowo. Zapraszamy do współtworzenia z nami miasta, które żyje i rozwija się, mając na uwadze dobro jego mieszkańców.

ZARZĄD BUDYNKÓW MIEJSKICH I TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ZARZĄD BUDYNKÓW MIEJSKICH I TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZARZĄD BUDYNKÓW MIEJSKICH I TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZARZĄD BUDYNKÓW MIEJSKICH I TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z O.O.

Siedziba główna

Praca ZARZĄD BUDYNKÓW MIEJSKICH I TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z O.O. - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    ZARZĄD BUDYNKÓW MIEJSKICH I TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z O.O.
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; zakres obowiązków: utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych; umowa zlecenie (3-4 godz. /dziennie od 15:30); miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 do 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto/h

    • Gliwice

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Gliwicach