Czy to Twoja firma?

Główny Urząd Nadzoru Budowlanego opinie i informacje

Warszawa

Opinie pracowników o firmie Główny Urząd Nadzoru Budowlanego (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Główny Urząd Nadzoru Budowlanego? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Główny Urząd Nadzoru Budowlanego (1)

3

Na podstawie 12 ocen z Google.

Piotr Banasiewicz

Piotr Banasiewicz

Dobrze jestem pracownikiem

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Główny Urząd Nadzoru Budowlanego w opinii klientów i współpracowników

Klienci Głównego Urządu Nadzoru Budowlanego cenią sobie profesjonalizm i rzetelność działania instytucji, co jest istotne w kontekście budowania zaufania w branży regulowanej przez ten organ. Pracownicy odnoszą się pozytywnie o swoim miejscu pracy, co może świadczyć o dobrej atmosferze i warunkach zatrudnienia - takie opinie mogą być dla potencjalnych kandydatów sygnałem, że organizacja dba o swoich pracowników i stwarza korzystne środowisko dla rozwoju zawodowego. Ponadto, pojawiające się opinie mogą sugerować, że firma jest stabilnym i godnym zaufania pracodawcą, co dla przyszłego pracownika jest bez wątpienia kwestią kluczową. W kwestiach wymagających poprawy, pewne opinie mogą wskazywać na obszary do rozwoju, co dla kandydatów może oznaczać szansę na aktywne uczestnictwo w procesach usprawniających funkcjonowanie urzędu.

Opinie Główny Urząd Nadzoru Budowlanego - kandydaci i pracownicy

Na podstawie internetowych opinii, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego jest postrzegany jako instytucja, w której pracownicy mogą napotkać na profesjonalny proces rekrutacyjny oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Pozytywne aspekty:
  • Dobre warunki pracy: Pracownicy wspominają, że GUNB oferuje dobre warunki pracy, co może odzwierciedlać się w zadaniach oraz odpowiedzialności jaką pracownikom się powierza.
  • Możliwości rozwoju i awansu: Jest miejsce, w którym istnieje możliwość aplikowania na wyższe stanowiska przez obecnych pracowników, co sprzyja rozwojowi kariery zawodowej.
  • Rzetelny proces rekrutacyjny: Pracownicy doświadczają rzetelnego procesu rekrutacji, który jest oparty na kompetencjach i nie dopuszcza zjawiska nepotyzmu; wszyscy rekrutowani są z otwartego naboru.
Główny Urząd Nadzoru Budowlanego - podsumowanie opinii

Analizując dostępne opinie można zauważyć, że Główny Urząd Nadzoru Budowlanego cieszy się opinią miejsca, które zapewnia swoim pracownikom solidne podstawy do rozwoju profesjonalnego. Pracownicy wyróżniają jakość środowiska pracy oraz transparentność procesów rekrutacyjnych. Mimo to, istnieje szereg obszarów wymagających uwagi, w tym konkretne informacje dotyczące wynagrodzeń oraz wyzwanie stawiane przed kandydatami w postaci wymagających rozmów kwalifikacyjnych. Podsumowując, w opiniach pracowników GUNB jest instytucją, która w wielu aspektach jest postrzegana pozytywnie, mimo kilku wyzwań, które wymagają dalszego udoskonalania.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Główny Urząd Nadzoru Budowlanego) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 24.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Główny Urząd Nadzoru Budowlanego

Pełna nazwa
GŁÓWNY URZĄD NADZORU BUDOWLANEGO
Adres rejestrowy
ul. Krucza 38/42 00-512 Warszawa
NIP
5261055132
REGON
01084922000000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Warszawie