Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej w Wysocku praca

Wysocko

W sercu malowniczego powiatu jarosławskiego, gdzie historia splata się z nowoczesnością opieki społecznej, znajduje się nasz Dom Pomocy Społecznej w Wysocku. Jesteśmy dumni, że nasza placówka mieści się w dawnym pałacu Zamoyskich, otoczonym zabytkowym ogrodem i parkiem, co tworzy wyjątkowe warunki dla naszych mieszkańców.

Od 2010 roku, z zezwoleniem Wojewody Podkarpackiego, oferujemy całodobową opiekę, zaspokajając niezbędne potrzeby bytowe, społeczne i religijne osób, które wymagają wsparcia w codziennym życiu. Nasza misja to zapewnienie opieki na najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi standardami.

W naszym Domu świadczymy szeroki zakres usług, od opieki lekarskiej, przez pielęgnacyjną, aż po rehabilitację i terapię zajęciową. Rozumiemy, jak ważna jest kompleksowa opieka, dlatego zatrudniamy wykwalifikowany personel, który z empatią i zaangażowaniem podchodzi do potrzeb naszych podopiecznych.

Jesteśmy przekonani, że nasza konkurencyjna przewaga leży w wyjątkowym położeniu Domu – na rozległym terenie, pełnym zieleni i z korzystnymi walorami klimatycznymi, co sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu mieszkańców.

W Domu Pomocy Społecznej w Wysocku każdy dzień to nowa historia napisana troską i profesjonalizmem. Zapraszamy do poznania nas bliżej i dołączenia do naszej wspólnoty, gdzie każdy człowiek jest traktowany z godnością i szacunkiem.

Dom Pomocy Społecznej w Wysocku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie księgowość / ekonomia

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej w Wysocku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej w Wysocku

Mapa Dom Pomocy Społecznej w Wysocku

Siedziba główna

Dom Pomocy Społecznej w Wysocku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Dom Pomocy Społecznej w Wysocku
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Dom Pomocy Społecznej w Wysocku - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka

    • Wysocko
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Kompleksowe zajmowaniem się mieszkańcami w zakresie opieki medycznej, podawanie leków, robienie zastrzyków, wykonywanie prostych zabiegów medycznych i zaleceń lekarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
      • Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu, związane z wykonywaniem pracy na stanowisku pielęgniarki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa zlecenia 30 PLN/h

    • Wysocko
    • pełny etat

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Wysocko

      Kompleksowa opieka pielęgniarska nad mieszkańcami DPS.
      Udział w wizytach i konsultacjach lekarskich.
      Wykonywanie zaleceń lekarskich oraz dokumentowanie ich wykonania.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak, kierunek: pielęgniarstwo
      • Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: 30 PLN/h