Czy to Twoja firma?

MAX-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Sosnowiec
Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych
MAX-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Sosnowiec
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy MAX-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAX-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MAX-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter sieci teletechnicznej

    MAX-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      BUDOWA SIECI TELETECHNICZNEJ, PRACE NA WYSOKOŚCI POWYŻEJ 3M

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: Brak umiejętności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sosnowcu