Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Budowlane WITKA sp. z o.o. praca

Olsztyn

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Budowlanym WITKA, Twoim zaufanym partnerem w świecie usług budowlanych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Olsztynie, sercu województwa warmińsko-mazurskiego, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy przestrzeń wokół Ciebie.

Nasza oferta to nie tylko słowa – to kompleksowe usługi budowlane, które realizujemy z myślą o najwyższej jakości i zadowoleniu naszych Inwestorów. Specjalizujemy się w budowie obiektów kubaturowych, które wyrastają z ziemi, tworząc nowe historie. Nie boimy się wyzwań, dlatego podejmujemy się również prac remontowych i konserwatorskich, odnawiając blask tych miejsc, które mają dla nas wszystkich szczególne znaczenie.

Nasze działania kierujemy zarówno do sektora publicznego, jak i indywidualnych klientów, którzy pragną, by ich przestrzeń była wyjątkowa i funkcjonalna. Rozumiemy, jak ważne jest dopasowanie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, dlatego każde zlecenie traktujemy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, który jest naszą wizytówką.

Profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie to wartości, które są dla nas fundamentem. To one kształtują nasze codzienne działania i są obietnicą, którą składamy naszym klientom. Dążymy do tego, by każdy projekt był realizowany z największą starannością, a współpraca z nami była synonimem pewności i satysfakcji.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z każdym dniem staramy się być jeszcze lepsi, bo Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejszym priorytetem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie inspirować pokolenia.

Przedsiębiorstwo Budowlane WITKA Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Budowlane WITKA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Budowlane WITKA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Budowlane WITKA Sp. z o.o.

Siedziba główna w Olsztynie

Przedsiębiorstwo Budowlane WITKA Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Budowlane WITKA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomocnik budowlany

    Przedsiębiorstwo Budowlane WITKA Sp. z o.o.
    • Morąg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace pomocnicze przy wykonywaniu robót budowlanych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocniczy robotnik budowlany

    • Morąg
    • 3 000 zł / mies.

      prace budowlane

      Oferujemy

Pracodawcy w Olsztynie