Czy to Twoja firma?

ALFA Jan Majewski praca

Malbork
Jako "Alfa" Restauracja Jan Majewski, jesteśmy dumni z naszego unikatowego połączenia historii i nowoczesności w sercu Malborka. Nasz obiekt, z bogatą przeszłością wojskową i magazynową, dziś jest przestrzenią, gdzie tradycja spotyka się z komfortem. Od zakończenia renowacji w 2006 roku, oferujemy naszym gościom nie tylko wysokiej klasy usługi hotelarskie i gastronomiczne, ale również relaks w naszym kompleksie SPA, który obejmuje basen, jacuzzi i sauny. Wyróżnia nas wielofunkcyjność i dbałość o detale, co w połączeniu z tradycyjnymi potrawami kuchni polskiej oraz indywidualnie dobranymi masaży i zabiegami SPA, tworzy wyjątkową atmosferę. Nasze zaangażowanie w innowacyjność i jakość usług sprawia, że każdy pobyt w naszym hotelu to niezapomniane doświadczenie, a krzyżacki klimat dodaje temu niepowtarzalnego charakteru.
ALFA Jan Majewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ALFA Jan Majewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALFA Jan Majewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ALFA Jan Majewski

Siedziba główna w Malborku

ALFA Jan Majewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ALFA Jan Majewski - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    ALFA Jan Majewski
    • Malbork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowaniem i wydawanie posiłków, dbanie o czystość na stanowisku pracy, wyrabianie i przygotowanie pizzy, przyjęcie towaru

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie, znajomość obsługi pieca do pizzy itp. zmiany 12.00-20.00 14.00-22.00, 16.00-24.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Masażysta/fizjoterapeuta

    • Malbork

      Obsługa recepcji, SPA, wykonywanie masaży i niektórych zabiegów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 10-18, 10-22, 12-20

Pracodawcy w Malborku