Czy to Twoja firma?

PRINO-PLAST sp. z o.o. JOINT VENTURE PRODUKCJA ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH praca

Malbork

Jesteśmy Prino-Plast, Twoim zaufanym producentem wyrobów włókienniczych o przeznaczeniu medycznym i higieniczno-kosmetycznym. Nasza siedziba mieści się w malowniczym Malborku, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy produkty, które służą zdrowiu i dobremu samopoczuciu naszych klientów.

Nasza oferta to szeroka gama produktów, które produkujemy zarówno pod własną marką, jak i dla innych odbiorców, dostosowując się do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy dumni z tego, że nasze wyroby są nie tylko funkcjonalne, ale również wykonane z najwyższą starannością, co potwierdza posiadany przez nas certyfikat ISO. To dla nas znak, że idziemy we właściwym kierunku, dbając o jakość i bezpieczeństwo naszych produktów.

Nasza firma to zespół doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności i wiedzę w tworzenie rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby współczesnej medycyny i higieny osobistej. To właśnie ludzie są naszym największym atutem i to dzięki nim Prino-Plast zyskał reputację solidnego i godnego zaufania partnera.

Choć nie możemy teraz podzielić się z Tobą pełną historią naszej firmy i wszystkimi wartościami, które nas kierują, możemy zapewnić, że każdy produkt, który opuszcza nasze linie produkcyjne, jest symbolem naszego zaangażowania w dostarczanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia jakości, którą oferuje Prino-Plast – Twoje zdrowie i komfort są dla nas najważniejsze.

PRINO-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ JOINT VENTURE PRODUKCJA ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy PRINO-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ JOINT VENTURE PRODUKCJA ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRINO-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ JOINT VENTURE PRODUKCJA ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRINO-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ JOINT VENTURE PRODUKCJA ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH

Siedziba główna

PRINO-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ JOINT VENTURE PRODUKCJA ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
PRINO-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ JOINT VENTURE PRODUKCJA ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRINO-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ JOINT VENTURE PRODUKCJA ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw eksportu i sprzedaży

    • Malbork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wystawianie faktur, nadzór nad realizacją zamówień klienta, uzgadnianie terminów dostaw, praca w systemie EWP

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektryk

    • Malbork

      nadzorowanie linii produkcyjnej, bieżące naprawy, przeglądy okresowe urządzeń

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wymagane uprawnienia SEP

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
  • Pomoc kuchenna

    • Malbork

      pomoc w przygotowaniu posiłków

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Malborku