Czy to Twoja firma?

SOR-DREW S.A. praca

Świętochłowice

Jesteśmy SOR-DREW S.A., dumnym przedsiębiorstwem z głębokimi korzeniami w Świętochłowicach, gdzie od 1992 roku tworzymy z pasją i zaangażowaniem. Nasza historia zaczęła się od produkcji elementów do opakowań drewnianych, by z czasem rozwinąć się w kierunku kompleksowych rozwiązań opakowaniowych, obróbki metalu i tworzyw sztucznych. Jesteśmy firmą rodzinną, co dla nas oznacza nie tylko tradycję, ale i osobiste zaangażowanie w każdy aspekt działalności.

Nasze produkty to nie tylko specjalistyczne opakowania z drewna i materiałów drewnopochodnych. To również szeroka gama usług, od pakowania produktów przemysłowych, przez produkcję tarcicy i drewna konstrukcyjnego w naszym tartaku, aż po zaawansowane technologicznie procesy takie jak obróbka skrawaniem, konstrukcje spawane czy termoformowanie wyrobów z tworzyw sztucznych. Każdy element naszej oferty jest odpowiedzią na konkretne potrzeby naszych klientów, których zasięg jest globalny.

Ponad 250 specjalistów tworzy nasz zespół, który jest sercem SOR-DREW S.A. To dzięki ich umiejętnościom, zaangażowaniu i ciągłemu dążeniu do doskonałości, możemy z dumą mówić o solidności i jakości naszych produktów i usług. Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój, innowacje i nieustanne doskonalenie procesów produkcyjnych, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Chociaż nie mogę dzielić się szczegółami naszej misji czy wartości, które nas kierują, mogę zapewnić, że każdy dzień w SOR-DREW S.A. to krok naprzód w dążeniu do bycia liderem w branży, zawsze z szacunkiem do tradycji i otwartością na nowe wyzwania. Nasza stabilność finansowa, potwierdzona kapitałem zakładowym wynoszącym 1 000 000 zł, jest fundamentem, na którym budujemy naszą przyszłość.

Jesteśmy SOR-DREW S.A. - twoim partnerem w świecie opakowań i przetwórstwa przemysłowego, gdzie jakość, innowacja i doświadczenie idą w parze z rodzinny charakterem biznesu. Zapraszamy do współpracy i bycia częścią naszej historii.

SOR-DREW S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy SOR-DREW S.A.

Praca alert - powiadomienia

Praca SOR-DREW S.A.

  • Monter opakowań

    SOR-DREW S.A.
    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Spawacz-składacz

    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SOR-DREW S.A.

Siedziba główna

Oddział Zabrze

Oddział Bielsko-Biała

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

SOR-DREW S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Gliwice
  3. Jelenia Góra
  4. Łódź
  5. Ruda Śląska
  6. Żory

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SOR-DREW S.A. - oferty archiwalne

  • Tokarz-frezer konwencjonalny

    • Zakres obowiązków

      Obróbka produktów metalowych za pomocą technologii obróbki skrawaniem z wykorzystaniem maszyn CNC:
      • przygotowanie maszyn i narzędzi skrawających do procesu obróbki (namierzenie narzędzi, ustawienie punk-tu zerowego),
      • transport materiału pod obróbkę,
      • obróbka produktów metalowych,
      • kontrola i ewentualna korekta wytworzonego produktu.
      • dbanie o dobry stan techniczny maszyny i narzędzi

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, obsługa maszyn skrawających konwencjonalnych (tokarka, frezarka)
      • Inne wymagania: z wiedza na temat narzędzi skrawających i pomiarowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3 zmiany: 6-14-22 możliwość zatrudnienia obywateli Ukrainy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Malarz-piaskarz

      prace związane z procesem piaskowania, przygotowanie produktu do malowania, malowanie konstrukcji w klasie korozyjności do C5, obsługa wózków widłowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem, umiejętność obsługi pistoletu do malowania, Kurs operatora wózka jezdniowego
      • Inne wymagania: z doświadczenie w malowaniu konstrukcji w klasie korozyjności do C5, doświadczenie przy pracach związanych z procesem piaskowania, znajomość systemów malarskich i klas malowania i przygotowania produktu do malowania, zaangażowanie i chęci do pracy, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy własnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
  • Pracownik ogólnobudowlany

      stawianie domów prefabrykowanych szkieletowych z drewna, prace ogólnobudowlane, w tym m.in. prace stolarsko-ciesielskie, prace dekarskie, tynkowanie, murowanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętności stolarsko-ciesielskie i dekarskie, umiejętność tynkowania i murowania
      • Inne wymagania: p osoby chętne do podjęcia pracy i zaangażowane w pracę, min. 1 rok doświadczenia w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: miejsce pracy: baza Świętochłowice, teren woj. śląskiego, możliwe delegacje na terenie całej Polski

Pracodawcy w Świętochłowicach