Czy to Twoja firma?

IRONTECH sp. z o.o. praca

Goleniów

W sercu malowniczego Goleniowa, gdzie innowacja splata się z tradycją, znajduje się nasza dumna siedziba - Irontech. Jesteśmy rzemieślnikami nowoczesności, tkającymi i dziergającymi tkaniny, które nie tylko zdobią, ale i inspirują. Choć nie zdradzamy wszystkich kart naszej historii, każdy splot naszych produktów opowiada o pasji i zaangażowaniu, z jakim podchodzimy do naszej pracy.

Nasze dziedzictwo tkwi w każdym centymetrze tkaniny, a kompetencje naszych pracowników są gwarancją, że każdy klient będzie obsłużony z najwyższą starannością. W IRONTECH wierzymy, że jakość i innowacyjność idą w parze - to one są siłą napędową naszego rozwoju i pozwalają nam tworzyć produkty, które przemawiają do wyobraźni.

Nie potrzebujemy głośnych deklaracji, by pokazać naszą wartość. Nasze produkty mówią same za siebie, a zadowolenie klientów jest dla nas najlepszą wizytówką. Choć nie chwalimy się międzynarodową obecnością czy licznymi certyfikatami, to nasza lokalna działalność jest dowodem na to, że prawdziwa jakość nie zna granic.

W IRONTECH każdy detal ma znaczenie. Od wyboru surowców, przez dbałość o proces produkcyjny, aż po finalny produkt, który trafia do rąk naszych klientów - wszystko jest przemyślane i wykonane z największą troską. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z radością dzielimy się naszą pasją z innymi.

Zapraszamy do świata Irontech, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a jakość i innowacyjność są w sercu tego, co robimy. Razem tworzymy przyszłość branży tekstylnej.

Oferty pracy IRONTECH SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IRONTECH SP. Z O.O.

Praca IRONTECH SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Szwaczka maszynowa

    IRONTECH SP. Z O.O.
    • Goleniów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 913 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn do szycia, szycie pokrowców na deski do prasowania

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: Szwaczka, Krawcowa
      • Uprawnienia: Obsługa maszyn do szycia, Doświadczenie zawodowe min. 1 rok, Umiejętność szycia na maszynie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 913 PLN
      • Opis wynagrodzenia: informacja starosty. PRZEDŁUŻONO TERMIN ZE WZGLĘDU NA REKRUTACJE DO 21 DNI, następne przedłużenie na
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Goleniowie