Czy to Twoja firma?

MAKAR BAKALIE sp. z o.o. Sp. K. praca

Katowice

Od ponad trzech dekad, MAKAR BAKALIE jest dumnie zakorzenioną w polskiej ziemi firmą, która prężnie rozwija się w sercu Katowic. Nasza podróż rozpoczęła się w 1985 roku i od tego czasu nieustannie poszerzamy horyzonty smaków, dostarczając naszym klientom wyłącznie najwyższej jakości suszone owoce, orzechy, jadalne nasiona oraz suszone warzywa.

Nasza specjalność to import, przetwarzanie i pakowanie produktów, które z dumą dostarczamy do detalistów ogólnospożywczych, hurtowni, gastronomii oraz piekarni. Rozumiemy potrzeby naszych partnerów biznesowych i konsumpcyjnych, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były synonimem świeżości i najwyższej jakości.

W MAKAR BAKALIE wierzymy, że natura ma najlepsze przysmaki do zaoferowania, a naszym zadaniem jest dostarczenie ich w najczystszej postaci. Jesteśmy mostem łączącym tradycyjne metody przetwarzania z nowoczesnymi rozwiązaniami pakowania, co pozwala nam zachować wszystkie wartości odżywcze i smakowe naszych produktów.

Nasza historia to nie tylko lata na rynku, ale przede wszystkim setki zadowolonych klientów, którzy codziennie wybierają MAKAR BAKALIE jako zaufanego dostawcę zdrowych przekąsek i składników do ich kulinarnych kreacji. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią ich codziennego życia i diety.

Choć nie zdradzimy wszystkich naszych sekretów, możemy śmiało powiedzieć, że nasz sukces opiera się na ciężkiej pracy, pasji do natury i nieustannym dążeniu do doskonałości. Zapraszamy do wspólnego odkrywania bogactwa smaków, które oferuje MAKAR BAKALIE. Razem możemy tworzyć zdrowszą przyszłość na naszych talerzach.

MAKAR BAKALIE Sp. z o. o. Sp. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja magazyn inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy MAKAR BAKALIE Sp. z o. o. Sp. K.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAKAR BAKALIE Sp. z o. o. Sp. K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MAKAR BAKALIE Sp. z o. o. Sp. K.

Siedziba główna

MAKAR BAKALIE Sp. z o. o. Sp. K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
MAKAR BAKALIE Sp. z o. o. Sp. K.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Gliwice
  3. Bydgoszcz
  4. Kraków
  5. Warszawa
  6. Andrychów
  7. Bielsko-Biała
  8. Chorzów
  9. Dąbrowa Górnicza
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MAKAR BAKALIE Sp. z o. o. Sp. K. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace magazynowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: z mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, mile widziana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych (możliwość wykonania przez pracodawcę), mile widziane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie od 3100zł brutto+ premie uznaniowe, praca w godzinach 7.00-15.00, 14.00-22.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Katowice

      Skuwanie i usuwanie tynku, wyburzanie ścian, rozbiórka itp.

      Wymagania

      • Inne wymagania: z, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Proponowane wynagrodzenie brutto: wynagrodzenie od 3100zł brutto+ premie uznaniowe

Pracodawcy w Katowicach