Czy to Twoja firma?

BURSA SZKOLNA NR 5 praca

Lublin
BURSA SZKOLNA NR 5 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka budownictwo / architektura / geodezja zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy BURSA SZKOLNA NR 5

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BURSA SZKOLNA NR 5

Mapa BURSA SZKOLNA NR 5

Siedziba główna

BURSA SZKOLNA NR 5 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
BURSA SZKOLNA NR 5
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Warszawa
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BURSA SZKOLNA NR 5 - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Realizacja dyżuru głównego, w tym:
      a) czuwanie nad właściwą realizacją przebiegu dnia,
      b) zapisywanie uwag o włączeniu się sygnalizacji pożarowej,
      c) monitorowanie osób z zewnątrz odwiedzających wychowanków,
      d) kontrola czystości pokoi sypialnych oraz pomieszczeń użytku wspólnego,
      e) czuwanie nad ładem i porządkiem na portierni,
      f) czuwanie nad ładem, porządkiem, kulturą zachowania młodzieży w stołówce,
      g) organizacja pomocy medycznej (kontakt z przychodnią itp.),
      h) sporządzanie raportów wynikających z rozkładu dnia.
      2. Czuwanie nad przestrzeganiem przez wychowanków i gości ciszy nocnej w godzinach 22.00-6.00.
      3. W przypadku stwierdzenia zakłócenia porządku i spokoju informowanie o tym wychowawcy i podjęcie działań adekwatnych do sytuacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, samodzielność, dyscyplina i sumienność w pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie