Czy to Twoja firma?

As-Babuni sp. z o.o. praca

Niemce

Od ponad trzech dekad, my, w AS-BABUNI, dumnie stoimy na straży tradycji i jakości, tworząc produkty, które zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Nasza podróż rozpoczęła się w 1992 roku w malowniczych Niemcach, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć nasze pierwsze makarony. Z czasem, nasze umiejętności i oferta produktowa rosły, co pozwoliło nam zająć prestiżowe miejsce wśród czołowych producentów makaronów w kraju.

Specjalizujemy się w produkcji makaronów jajecznych i bezjajecznych, a także w tworzeniu wyjątkowej karmy makaronowej dla naszych czworonożnych przyjaciół. Nasze produkty, takie jak kasze jęczmienne, pęczak, gryczane i manna, są konfekcjonowane z dbałością o każdy szczegół. W naszej pracy łączymy nowoczesne technologie, takie jak automaty próżniowe, z tradycyjnymi metodami produkcji, co pozwala nam zachować autentyczny smak i najwyższą jakość.

Jesteśmy dumni, że nasze makarony trafiają na stoły konsumentów w takich krajach jak Wielka Brytania, Kanada, USA, Holandia, Belgia, Francja i Ukraina. To zaufanie i zadowolenie naszych klientów są dla nas najlepszym dowodem na to, że wybrana przez nas droga – droga innowacji i nieustającego dążenia do perfekcji – jest właściwa.

Zarządzana przez trzech współwłaścicieli, nasza firma nie tylko utrzymuje finansową stabilność, ale również nieustannie rozwija swoje kompetencje, co pozwala nam na utrzymanie silnej pozycji rynkowej. Nasze produkty są synonimem jakości, co potwierdza posiadanie certyfikatu HACCP, a nasze metody produkcji – wykorzystujące świeże jaja i mąkę od lokalnych rolników – gwarantują niezmienny, wyśmienity smak.

W As-Babuni zawsze stawiamy na bliskie relacje z naszymi klientami, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również gwarancję dostawy towaru własnym transportem oraz elastyczność w przypadku wymiany towaru. To nasze zaangażowanie w każdy aspekt działalności sprawia, że możemy z dumą patrzeć w przyszłość, wiedząc, że każdy makaron, który opuszcza naszą fabrykę, jest częścią większej historii – historii smaku, jakości i tradycji, którą tworzymy razem z Wami.

As-Babuni sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł magazyn administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy As-Babuni sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca As-Babuni sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa As-Babuni sp. z o.o.

Siedziba główna

As-Babuni sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
As-Babuni sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Biała Podlaska
  4. Gostynin
  5. Legionowo
  6. Lubartów
  7. Poznań
  8. Puławy
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca As-Babuni sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent ds. administracyjnych

    • Niemce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Koordynacja spraw administracyjnych i rozwiązywanie bieżących problemów,
      • Obsługa bieżąca sekretariatu, dbałość o sprawne funkcjonowanie, zaopatrzenie biura w artykuły biurowe,
      • Koordynacja korespondencji pocztowej oraz elektronicznej przychodzącej i wychodzącej, zarządzanie obiegiem informacji,
      • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji w firmie, nadzór nad powierzonymi dokumentami, w tym również księgowymi,
      • Przygotowanie pism zewnętrznych i wewnętrznych oraz prezentacji, archiwizacja dokumentów papierowych i elektronicznych, drukowanie, kopiowanie i kompletowanie dokumentów,
      • Zajmowanie się firmową kasą gotówkową, wystawianie odpowiednich dokumentów w systemie, wystawianie i kompletowanie raportów kasowych,
      • Sporządzanie sprawozdań do GUSu, współpraca z innymi działami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera - exel, word, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, Doskonałe umiejetności interpersonalne i komunikacji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Niemcach