Czy to Twoja firma?

Kamar S.C. Kamil Pyda Marek Grygiel praca

Niemce

W sercu malowniczej Woli Niemieckiej, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza perła – firma "KAMAR", którą z pasją tworzą Kamil Pyda i Marek Grygiel. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami naszą miłością do smaków i aromatów, specjalizując się w obsłudze małej gastronomii.

Nasza podróż rozpoczęła się od marzenia o stworzeniu miejsca, gdzie każdy kąsek jest świadectwem naszej dbałości o detale i jakość. Choć nie zdradzamy całej naszej historii, możemy zapewnić, że każdy dzień to kolejny rozdział pisany z zaangażowaniem i oddaniem dla naszych Klientów.

W "KAMAR" stawiamy na prostotę i autentyczność. Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy cenią sobie wyjątkową obsługę i produkty, które sprawiają, że mała gastronomia staje się wielką przygodą. W naszym codziennym działaniu kierujemy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale także sercem i intuicją, co pozwala nam tworzyć niezapomniane doznania kulinarne.

Nasza pozycja na rynku, choć nie została tutaj opisana, jest wynikiem ciężkiej pracy, zaangażowania i nieustannego dążenia do doskonałości. Jesteśmy firmą, która chce być blisko ludzi, ich potrzeb i oczekiwań. Wszystko to robimy, by nasza mała gastronomia była miejscem, do którego chce się wracać.

Zapraszamy do "KAMAR", gdzie każdy posiłek jest celebracją smaku i gdzie każdy Klient jest traktowany jak najbliższy przyjaciel. Tutaj, w Woli Niemieckiej, stworzyliśmy coś więcej niż firmę – stworzyliśmy społeczność, która ceni sobie jakość, smak i dobre towarzystwo. Dołącz do naszej historii, która wciąż jest pisana.

Kamar S.C. Kamil Pyda Marek Grygiel najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Niemce
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Kamar S.C. Kamil Pyda Marek Grygiel

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kamar S.C. Kamil Pyda Marek Grygiel

Mapa Kamar S.C. Kamil Pyda Marek Grygiel

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Kamar S.C. Kamil Pyda Marek Grygiel
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Lublin
  4. Zamość
  5. Lubartów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Kamar S.C. Kamil Pyda Marek Grygiel - oferty archiwalne

  • Pomoc na kuchni

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 900-3 100 zł / mies.
    • Rekrutacja telefoniczna 508 110 177

      Zakres obowiązków

      Przygotowywanie i wydawanie posiłków kuchni domowej.

      Wymagania

      Mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      Stabilne warunki zatrudnienia

Pracodawcy w Niemcach