Czy to Twoja firma?

Centrum Badań Terenowych Radosław Meissner praca

Leszno

W sercu Leszna znajduje się miejsce, gdzie pasja do odkrywania nowych trendów i zrozumienia rynku przekształca się w rzetelne dane i strategie - jesteśmy tym miejscem. Centrum Badań Terenowych Radosław Meissner to nie tylko nazwa, to zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia odkrywają tajemnice skutecznego marketingu i rozwoju. Nasza oferta to szeroki wachlarz usług badawczych, od marketingowych po społeczne, od tajemniczego klienta po wywiady pogłębione, aż po pomiary natężenia ruchu.

Nasza ugruntowana pozycja na rynku nie jest dziełem przypadku. To wynik ciężkiej pracy, zaangażowania i nieustannego poszukiwania nowych, lepszych rozwiązań. Nasza rozbudowana sieć koordynatorów i ankieterów z różnych województw pozwala nam na realizację projektów na szeroką skalę, zawsze z troską o najwyższą jakość i precyzję.

W Centrum Badań Terenowych Radosław Meissner rozumiemy, że każdy klient jest inny i każde zlecenie to nowe wyzwanie. Dlatego też oferujemy konkurencyjne ceny i dostosowujemy nasze metody pracy do indywidualnych potrzeb naszych partnerów. Nasze usługi badawcze rynku i rozwojowe, a także marketingowe i PR, są nie tylko usługami – są one fundamentem, na którym nasi klienci mogą budować swoją przyszłość.

Zapraszamy do współpracy. Razem możemy odkryć potencjał, który drzemie w danych i przekuć go w sukces na rynku, który nigdy nie śpi.

Centrum Badań Terenowych Radosław Meissner najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój media / pr / reklama / marketing bankowość / finanse obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Centrum Badań Terenowych Radosław Meissner

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Badań Terenowych Radosław Meissner

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Centrum Badań Terenowych Radosław Meissner

Siedziba główna

Biuro

Centrum Badań Terenowych Radosław Meissner poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Centrum Badań Terenowych Radosław Meissner - oferty archiwalne

  • Ankieter

    Centrum Badań Terenowych Radosław Meissner
    • Złocieniec
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Inwentaryzacja cenowa w sklepie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Inne wymagania: Umiejętności: praca na telefonie- smartfonie. Doświadczenie zawodowe: mile widziane w przeprowadzaniu inwentaryzacji.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 500 PLN
  • Ankieter (gmina kcynia)

    • Kcynia
    • 1 000-2 000 zł / mies.

      praca w terenie, szczegółowe zapisywanie odpowiedzi respondentów, przeprowadzanie ankiet z mieszkańcami danego obszaru (papierowe), wprowadzanie danych do systemu
      wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B, wykształcenie średnie, komunikatywność, otwartość, umiejętność nawiązywania kontaktów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Komunikatywność, Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 000 - 2 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: miesięcznie

Pracodawcy w Lesznie