Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EKOKAN sp. z o.o. praca

Tarnów

Witaj, jestem częścią Ekokan - firmy, która od ponad dwóch dekad wyznacza standardy w branży usług wodno-kanalizacyjnych oraz budowy i eksploatacji rurociągów. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Tarnowie, ale nasze działania i wpływ rozciągają się znacznie szerzej.

Jako liderzy branży, specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie gazociągów wszystkich ciśnień, rurociągów paliwowych, ciepłowniczych i chemicznych. Nasz zespół to nie tylko grupa inżynierów, ale ponad 70 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie dążą do perfekcji, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Nasza misja jest prosta, ale ambitna - realizować usługi na najwyższym poziomie, co pozwala nam udzielać długotrwałych gwarancji. To zobowiązanie do jakości i doskonałości jest widoczne we wszystkim, co robimy. Od przestrzegania norm ISO 9001, ISO 14001, PN ISO 45001 oraz ISO 3834-2, po wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, takich jak unikatowa technologia spawania orbitalnego rurociągów dużych średnic.

W Ekokan wierzymy, że najwyższy poziom techniczny i zaawansowane rozwiązania technologiczne idą w parze z odpowiedzialnością społeczną. Dlatego też nasze działania są zawsze zgodne z obowiązującymi normami technicznymi, sztuką budowlaną oraz wymaganiami ochrony środowiska i BHP. To nasze zobowiązanie do bezpieczeństwa i ochrony środowiska sprawia, że możemy być dumni z każdego wykonanego projektu.

Nasz potencjał techniczny i operacyjny pozwala nam na realizację ambitnych projektów - jesteśmy w stanie wykonać ponad 80 km rurociągów o średnicy 1000 mm rocznie. To nie tylko świadczy o naszych możliwościach, ale także o zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi Klienci.

W Ekokan, każdy projekt to kolejna strona naszej historii sukcesu, którą piszemy razem z naszymi partnerami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EKOKAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja badania i rozwój

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EKOKAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EKOKAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EKOKAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EKOKAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EKOKAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierownik budowy/robót (o)

    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EKOKAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      bieżąca kontrola prac budowlanych pod względem zgodności z projektem oraz obowiązującymi normami, sztuką budowlaną i przepisami bezpieczeństwa, prowadzenie dokumentacji podwykonawczej, nadzór i zatwierdzenie poszczególnych etapów rac, opracowanie harmonogramu, kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej, zarządzanie pracą podległych brygad, przygotowanie obmiarów niezbędnych do kalkulacji kosztów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, min. 2 - 5 lat stażu pracy, uprawnienia budowlane, prawo jazdy kat. B, znajomość branży budowlanej oraz prawa budowlanego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość programu AutoCad, MsOffice. Praca w Tarnowie i na terenie Polski od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00 (zapewniony dojazd i zakwaterowanie); wynagrodzenie 4 500 zł netto (6 256,69 zł brutto). Kontakt: Przedsiębiorstwo Usługowe "EKOKAN" Sp. z o.o.; ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów w godz. 8.00-13.00; wcześniejszy kontakt tel.: 697 504 442; CV można przesyłać na adres e-mail: sekretariat@ekokan.com.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 256,69 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inżynier budowy (o)

    • Tarnów

      nadzór inżynierski i kontrola robót budowlanych, opracowanie harmonogramu, zarządzanie pracą podległych brygad, kontrola kosztów prowadzonej budowy, przygotowanie dokumentów wewnętrznych firmy związanych z prowadzeniem budów, przygotowanie obmiaru do kalkulacji kosztów, raportowanie do Zarządu postępu prac

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe - branża instalacyjna w zakresie: sieci, instalacji gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, prawo jazdy kat. B, znajomość branży instalacyjnej, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office, praca w Tarnowie i na terenie Polski od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00 (zapewniony dojazd i zakwaterowanie); wynagrodzenie 3 500 zł netto (4 839,28 zł brutto). Kontakt: Przedsiębiorstwo Usługowe "EKOKAN" Sp. z o.o.; ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów w godz. 8.00-13.00; wcześniejszy kontakt tel.: 697 504 442; CV można przesyłać na adres e-mail: sekretariat@ekokan.com.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 839,28 PLN
  • Specjalista spawalnik (mistrz/technolog/inżynier) (o)

    • Tarnów

      udział w przygotowywaniu ofert na roboty z wykorzystaniem technik spawalniczych, opiniowanie wpływających ofert pod względem możliwości wykonawczych, rozpracowywanie dokumentacji technicznej pod względem spawalniczym, określanie potrzeb w zakresie sprzetu, prowadzenie nadzoru dla produkcji spawalniczej, przygotowanie formy do uznawania nowych technologii spawalniczych i rozszerzanie zakresu istniejących technologii, udział w audytach systemu jakości w firmie

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne, prawo jazdy kat. B, znajomość branży spawalniczej, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office, praca w Tarnowie i na terenie Polski od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00 (zapewniony dojazd i zakwaterowanie); wynagrodzenie 3 500 zł netto (4 839,28 zł brutto). Kontakt: Przedsiębiorstwo Usługowe "EKOKAN" Sp. z o.o.; ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów w godz. 8.00-13.00; wcześniejszy kontakt tel.: 697 504 442; CV można przesyłać na adres e-mail: sekretariat@ekokan.com.pl

      Oferujemy

Pracodawcy w Tarnowie