Czy to Twoja firma?

Jednostka Wojskowa nr 2286 praca

Opole

Nasza historia sięga czasów tuż po II wojnie światowej, kiedy to na fundamentach tajnej niemieckiej jednostki wojskowej, Rosjanie zbudowali jedno z centrów "Strategicznego Zachodniego Kierunku Działań Wojennych". Przełom nastąpił w latach 90. XX wieku, kiedy to po przejęciu bazy od Rosjan, w Szumiradzie zaczęła stacjonować 24. Polowa Techniczna Baza Wojsk Łączności, obecnie wchodząca w skład struktury Dowództwa Garnizonu Warszawa.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego zaplecza, które obejmuje stołówkę, halę sportową, siłownię, kompanię oraz sztab. Nasze udogodnienia są odzwierciedleniem dbałości o dobrostan i kondycję naszych żołnierzy. Działamy również jako specjalistyczna baza meteorologii oraz stacja radiolokacyjna i łączności troposferycznej typu BARS w Sierakowie Śląskim, co pozwala nam na efektywne wspieranie operacji wojskowych.

Nasza unikalna pozycja na rynku wynika z posiadania bunkrów, z których samoloty mogą startować dosłownie z pod ziemi. To nie tylko świadectwo innowacyjności i zaawansowania technicznego, ale także symbol naszego zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa i tajności operacji. Baza, położona w głębi lasu i dobrze strzeżona, jest naszą dumą i gwarantem niezawodności.

Wszystkie te elementy składają się na naszą wyjątkową tożsamość – jednostkę wojskową nr 2286, która z historycznego dziedzictwa czerpie siłę do ciągłego rozwoju i doskonalenia. Jesteśmy zaangażowani w służbę naszemu krajowi, dbając o najwyższe standardy operacyjne i technologiczne. Nasz zespół to ludzie z pasją, którzy każdego dnia przyczyniają się do bezpieczeństwa i obronności państwa.

Jednostka Wojskowa nr 2286 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Jednostka Wojskowa nr 2286

Praca alert - powiadomienia

Praca Jednostka Wojskowa nr 2286

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Jednostka Wojskowa nr 2286

Adres rejestrowy

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

Jednostka Wojskowa nr 2286 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Jednostka Wojskowa nr 2286
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Opole
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Lewin Brzeski
  6. Nysa
  7. Ozimek

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Jednostka Wojskowa nr 2286 - oferty archiwalne

  • Inspektor technicznego utrzymania nieruchomości

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - techniczne utrzymanie obiektów budowlanych i budowli zgodnie z ich przeznaczeniem oraz zgodnie z dokumentacją techniczno - eksploatacyjną,
      - realizację ekspoloatacji, konserwacji i napraw obiektów budowlanych i budowli,
      - odpowiedzialność za organizację i wykonawstwo zadań dotyczących utrzymania infrastruktury w zakresie branży budowlanej,
      - prowadzenie dokumentacji, ewidencji i sprawozdawczości w zakresie technicznego utrzymania nieruchomości,
      - nadzór nad realizacją robót naprawczych i konserwacyjnych,
      - udział w komisjach odbioru robót.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
      • Inne wymagania: Uprawnienia: stwierdzenie przygotowania zawodowego do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 561,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: dodatek za staż pracy, dodatkowe wynagrodzenie roczne, dowóz autobusem służbowym do miejsca pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Opole

      - techniczne utrzymanie sieci i instalacji wodociągowej oraz sanitarnej oraz związanych z nimi urządzeń służących do dostarczania wody, ciepla, oczyszczania i odbioru ścieków zgodnie z ich przeznaczeniem
      - nadzór nad eksploatacją oraz realizacją konserwacji i remontów instalacji i sieci
      - nadzór nad eksploatacją kotłowni olejowej, hydroforni, ujęć wody, oczyszczalni zgodnie z dokumentacją techniczno - ruchową
      - nadzór nad dostawami oleju
      - prowadzenie dokumentacji, ewidencji i sprawozdawczości w zakresie technicznego utrzymania instalacji i urządzeń sanitarnych
      - udział w komisjach odbioru robót

      Wymagania

      • Inne wymagania: uprawnienia budowlane sanitarne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 290 PLN
  • Samodzielny referent w sekcji infrastruktury

    • Opole
    • 3 586 zł / mies.

      - obsługa programu komputerowego ZWI RON
      - prowadzenie gospodarki w zakresie sprzętu pożarniczego,
      - uzupełnianie i kompletowanie dowodów materiałowo - rozliczeniowych,
      - prowadzenie korespondencji w zakresie zaopatrywania materiałowo - usługowego,
      - przygotowanie danych do planowania potrzeb materiałowo - finansowych w zakresie: gospodarki sprzętem, pojazdami, maszynami i narzędziami spalinowymi infrastruktury,
      - wykonywanie, rejestrowanie, wydawanie kart eksploatacyjnych maszyn i ich aktualizacja, oraz sprawdzanie, analizowanie, kompletowanie, opisywanie i archwizacja.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 586 PLN

Pracodawcy w Opolu