Czy to Twoja firma?

BIESZCZADZKI BANK SPÓŁDZIELCZY USTRZYKI DOLNE praca

Ustrzyki Dolne

Z serca malowniczych Bieszczad, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych od ponad wieku jest solidnym partnerem finansowym dla mieszkańców naszego regionu. Nasza historia zaczyna się w 1910 roku, kiedy to jako Kasa Spółdzielcza zaczęliśmy wspierać lokalną społeczność. Przez lata zmagań, w tym okres zawieszenia działalności w czasach Związku Radzieckiego, niezłomnie trwaliśmy przy naszych klientach, by w 1951 roku, już w wolnej Polsce, kontynuować misję wspierania rozwoju lokalnej gospodarki.

Jako bank, który wyrosł z potrzeb lokalnej społeczności, z dumą oferujemy produkty finansowe dopasowane do potrzeb naszych klientów. Nasze konta osobiste, lokaty, kredyty oraz rachunki firmowe i rolnicze są projektowane z myślą o mieszkańcach i przedsiębiorstwach działających na terenie powiatu Bieszczadzkiego. Rozumiemy unikalne wyzwania i możliwości naszego regionu, dlatego nasze usługi są tak skonstruowane, by wspierać zarówno indywidualne ambicje, jak i biznesowe przedsięwzięcia.

W Bieszczadzkim Banku Spółdzielczym wierzymy, że zaufanie i bliskie relacje z klientami to podstawa naszej działalności. Jesteśmy bankiem, który słucha i reaguje na potrzeby naszych klientów, oferując im nie tylko produkty finansowe, ale także osobiste doradztwo i wsparcie na każdym etapie ich finansowej podróży.

Nasze usługi bankowe są dostępne dla wszystkich – od indywidualnych mieszkańców po działające instytucje i zakłady usługowe. Jesteśmy tu, by wspierać rozwój i zapewniać stabilność finansową, będąc jednocześnie świadkami i uczestnikami życia naszej społeczności.

Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów i odkrycia, jak możemy pomóc w realizacji Twoich planów finansowych. Razem możemy budować lepszą przyszłość dla Ciebie i dla Bieszczadów.

BIESZCZADZKI BANK SPÓŁDZIELCZY USTRZYKI DOLNE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy BIESZCZADZKI BANK SPÓŁDZIELCZY USTRZYKI DOLNE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIESZCZADZKI BANK SPÓŁDZIELCZY USTRZYKI DOLNE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BIESZCZADZKI BANK SPÓŁDZIELCZY USTRZYKI DOLNE

Centrala Bieszczadzkiego Banku Spółdzielczego

Punkt Obsługi Klienta w Polańczyku

Punkt Obsługi Klienta w Czarnej

Punkt Obsługi Klienta w Lutowiskach

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
BIESZCZADZKI BANK SPÓŁDZIELCZY USTRZYKI DOLNE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ustrzyki Dolne
  2. Lesko
  3. Bydgoszcz
  4. Katowice
  5. Pruszków
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BIESZCZADZKI BANK SPÓŁDZIELCZY USTRZYKI DOLNE - oferty archiwalne

  • Referent ds organizacyjno-administracyjnych

    • Ustrzyki Dolne
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa kancelaryjna sekretariatu, kadry i płace, obsługa rejestru ewidencji, czynności sprawozdawcze informacji zarządczej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ustrzykach Dolnych