Czy to Twoja firma?

THE CHERRIES PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK ANGLOJĘZYCZNY sp. z o.o. praca

Toruń

W sercu malowniczego Torunia, THE CHERRIES PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK ANGLOJĘZYCZNY to miejsce, gdzie dzieciństwo splata się z nauką w harmonijną całość. Nasza misja to nie tylko edukacja, ale przede wszystkim inspiracja do odkrywania świata przez najmłodszych. Wierzymy, że wczesne lata są kluczowe dla rozwoju, dlatego nasze działania skupiają się na podnoszeniu efektywności nauczania języka angielskiego, co jest fundamentem naszej filozofii glottodydaktycznej.

Nasze przedszkole to nie tylko miejsce nauki, ale przestrzeń, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, z uwzględnieniem jego potrzeb i możliwości. Rozwijamy umiejętności społeczne, emocjonalne i intelektualne naszych podopiecznych, kształtując jednocześnie nawyki kulturalne i higieniczne. Zależy nam, aby dzieci wychodziły z naszych murów samodzielne, pełne wiary w siebie i gotowe do podjęcia kolejnych wyzwań edukacyjnych.

Nasza oferta edukacyjna opiera się na polskiej i brytyjskiej podstawie programowej EYFS, co gwarantuje kompleksowe i zrównoważone przygotowanie do szkoły. Zajęcia, które proponujemy, są różnorodne – od rytmiki, przez zajęcia logopedyczne i plastyczne, aż po wychowanie fizyczne i gimnastykę korekcyjną. Wszystko to w atmosferze zabawy i twórczego odkrywania własnych talentów.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo-klucz, ale codzienna praktyka. Stosujemy metody nauczania, które aktywizują i angażują dzieci na wielu płaszczyznach. The Natural Approach, Direct Method, czy Total Physical Response to tylko niektóre z nich. Wierzymy, że nauka przez doświadczenie, zabawę i ruch to najlepsza droga do budowania solidnych fundamentów edukacyjnych.

Nasze zaangażowanie w rozwój usług opiekuńczych i edukacyjnych zostało docenione na szerszym polu – projekt „The Cherries” Żłobek Anglojęzyczny jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, co jest potwierdzeniem naszej stabilności finansowej i determinacji w dążeniu do doskonałości.

W The Cherries wiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe. Dlatego też nasze podejście jest elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Pomoc logopedyczna, psychologiczna czy udział w życiu kulturalnym to elementy, które wzbogacają nasz program i pomagają w kompleksowym rozwoju naszych wychowanków.

Zapraszamy do The Cherries – miejsca, gdzie edukacja i opieka splatają się z pasją i zaangażowaniem. Razem tworzymy przestrzeń, gdzie dzieci mogą bezpiecznie rosnąć, uczyć się i odkrywać świat w języku angielskim, będąc otoczonymi troską i profesjonalizmem.

THE CHERRIES PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK ANGLOJĘZYCZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie media / pr / reklama / marketing praca fizyczna

Oferty pracy THE CHERRIES PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK ANGLOJĘZYCZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca THE CHERRIES PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK ANGLOJĘZYCZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa THE CHERRIES PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK ANGLOJĘZYCZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

THE CHERRIES PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK ANGLOJĘZYCZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
THE CHERRIES PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK ANGLOJĘZYCZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Toruń
  3. Gdynia
  4. Olsztyn
  5. Bydgoszcz
  6. Inowroclaw
  7. Błonie
  8. Bielsko-Biała
  9. Łódź
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca THE CHERRIES PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK ANGLOJĘZYCZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obowiązki należące do nauczyciela pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej wynikające z ustawy oraz wewnętrznego regulaminu i zasad panujących w placówce.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Wychowanie przedszkolne
      • Inne wymagania: Umiejętność pracy z dziećmi oraz prowadzenia zajęć

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca 6 h dziennie w godz. 7.00 - 14.00 docelowo umowa na czas nieokreślony
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

    • Toruń
    • 2 800 zł / mies.

      - sprzątanie sal przedszkolnych
      - sprzątanie sanitariatów
      - pomoc dzieciom w czynnościach higienicznych
      - dbanie o ogólny ład i porządek placówki

      Wymagania

      • Inne wymagania: dokładność, staranność, empatia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

    • Toruń
    • 4 210 zł / mies.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 210 PLN

Pracodawcy w Toruniu