Czy to Twoja firma?

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bielsku Podlaskim praca

Bielsk Podlaski
Handel
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bielsku Podlaskim najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bielsku Podlaskim

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bielsku Podlaskim

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bielsku Podlaskim poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bielsku Podlaskim - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu dostawczego

    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bielsku Podlaskim
    • Bielsk Podlaski
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie pojazdu, dostarczanie towaru do wyznaczonych punktów, dbanie o czystość i stan techniczny pojazdu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Sprzedawca

      przygotowywanie towarów do sprzedaży,właściwe oznakowywanie towaru symbolem kodu towarowego i ceną,właściwa ekspozycja towarów na półkach sklepowych i urządzeniach chłodniczych,bieżące uzupełnianie towarów na półkach, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem i kradzieżą,udzielanie klientom informacji na temat sprzedawanych produktów,obsługa klienta,dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej, mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zatrudnienie 6 miesiący z możliwością przedłużenia

Pracodawcy w Bielsku Podlaskim