Czy to Twoja firma?

SUEMPOL sp. z o.o. praca

Bielsk Podlaski

W sercu malowniczego Bielska Podlaskiego rodzi się nasza pasja i tradycja. Jesteśmy Suempol, duma polskiej przedsiębiorczości i najstarszy producent wyrobów z łososia w naszym kraju. Nasza podróż rozpoczęła się w 1970 roku, kiedy to nasze zaangażowanie i zamiłowanie do doskonałości zaowocowało pierwszą halą produkcyjną. Od tamtej pory, nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Nasze produkty, w tym łosoś atlantycki, dziki łosoś pacyficzny Sockeye oraz pstrąg tęczowy, to wynik połączenia tradycyjnych metod z nowoczesnymi technologiami. Dzięki temu, każdy kawałek naszej ryby to obietnica najwyższej jakości, potwierdzonej prestiżowymi certyfikatami IFS, BIO oraz MSC. Jesteśmy dumni, że nasze nowoczesne laboratorium mikrobiologiczne oraz biuro w Norwegii do selekcji surowca pozwalają nam na zachowanie kontroli nad każdym etapem produkcji.

Nasza międzynarodowa obecność, z oddziałami w Europie Zachodniej, Francji, Niemczech i Norwegii, świadczy o globalnym zasięgu i uznaniu, jakim cieszą się nasze wyroby. To nie tylko eksport, ale i wymiana doświadczeń, która pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych procesów i oferty.

Zaangażowanie w jakość i innowacyjność to nasze kluczowe wartości, które przekładają się na konkurencyjną przewagę. Kontrolujemy każdy detal, od surowca aż po finalny produkt, co gwarantuje szybką dostawę i świeżość naszych wyrobów na rynkach Europy Zachodniej. Nasza ekologiczna flota transportowa to nasz wkład w ochronę środowiska, a unikalne technologie produkcji to nasza tajemnica, dzięki której możemy oferować produkty najwyższej klasy.

Nie zapominamy również o naszych lokalnych korzeniach. Nasze sklepy firmowe SUEMPOL oraz Bistro Pan Łosoś to miejsca, gdzie każdy może doświadczyć wyjątkowości naszych wyrobów i poczuć atmosferę, która towarzyszy nam od początku naszej działalności.

Jesteśmy SUEMPOL – synonimem doskonałości i tradycji, której możesz zaufać. Zapraszamy do świata wyśmienitych smaków i produktów, które tworzymy z myślą o Tobie, z szacunkiem do natury i z pasją, która jest naszym dziedzictwem.

SUEMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla inżynieria / technologia / technika magazyn

Oferty pracy SUEMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SUEMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SUEMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SUEMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
SUEMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SUEMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Bielsk Podlaski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie czynności dotyczących funkcjonowania hali magazynowej: odbieranie, przyjmowanie, składanie i wydawanie surowca, opakowań i dodatków do produkcji, dbanie o porządek w magazynie, rampie rozładunkowej, chłodniach itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne, dobra kondycja i stan zdrowia pozwalający na pracę w temperaturze ochronnej, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w branży spożywczej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik przetwórstwa ryb

      Praca przy linii produkcyjnej związana z obróbką i przetwórstwem łososia: filetowanie, czyszczenie, krojenie, układanie na tacki, pakowanie, konfekcjonowanie, obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi podczas obróbki surowców rybnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagana dobra sprawność manualna, predyspozycje do pracy przy linii produkcyjnej w ruchu, aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne, stan zdrowia pozwalający na pracę w temperaturze ochronnej oraz doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w branży spożywczej przetwórstwa rybnego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto na godzinę

Pracodawcy w Bielsku Podlaskim