Czy to Twoja firma?

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ WE WŁOCŁAWKU praca

Włocławek
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ WE WŁOCŁAWKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy DOM POMOCY SPOŁECZNEJ WE WŁOCŁAWKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ WE WŁOCŁAWKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz z doświadczeniem

    Firma Usługowa Dworek "Róża Poraja" Bernarda Serwatka
    • Wągrowiec
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Wygasa

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ WE WŁOCŁAWKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ WE WŁOCŁAWKU - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna r61/3725-1899/22

    DOM POMOCY SPOŁECZNEJ WE WŁOCŁAWKU
    • Włocławek
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc w przygotowywaniu posiłków

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe gastronomiczne, dwie zmiany (również w dni wolne) w godz. 06:00-14:00, 11:00-19:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc kuchenna r77/2377-1176/22

    • Włocławek

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe: gastronomiczne, dwie zmiany 06:00-14:00, 11:00-19:00

      Oferujemy

Pracodawcy w Włocławku