Czy to Twoja firma?

F.H.U SZYMI MIROSŁAW BOCHYŃSKI praca

Gdańsk

Witaj, jestem sercem i duszą "F.H.U SZYMI MIROSŁAW BOCHYŃSKI", zlokalizowanej w pięknym Gdańsku, gdzie od 2006 roku pasjonujemy się hydrauliką siłową. Nasza historia zaczęła się ponad dekadę temu, kiedy to postanowiliśmy przekuć naszą wiedzę techniczną i zamiłowanie do mechaniki w rzetelną usługę dla przemysłu i rolnictwa.

Specjalizujemy się w tym, co dla innych wydaje się wyzwaniem – remontujemy, naprawiamy, regenerujemy i modernizujemy maszyny przemysłowe oraz rolnicze. Rozumiemy, jak ważna jest ciągłość pracy w tych sektorach, dlatego każdego dnia wkładamy całe nasze serce w to, by maszyny naszych klientów działały bez zarzutu.

Nasza oferta to nie tylko usługi serwisowe, ale również pełen profesjonalizm i zaangażowanie w każde powierzone nam zadanie. Dzięki naszemu doświadczeniu i nieustannemu dążeniu do doskonałości, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i niezawodność.

Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy szeregiem certyfikatów, nasza lokalna działalność jest naszą dumą i codziennie daje nam motywację do dalszego rozwoju i podnoszenia standardów naszych usług. W każdym wyzwaniu, które przed nami staje, widzimy szansę na pokazanie, jak wielką wartość ma rzetelność, precyzja i indywidualne podejście do klienta.

W naszej pracy kierujemy się prostą zasadą – każda maszyna, którą naprawiamy, jest traktowana, jakby była nasza. To pozwala nam zachować najwyższą jakość i gwarantować satysfakcję z wykonanych przez nas usług.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy więcej, a Twoje maszyny zasługują na najlepszą opiekę, jaką możemy zapewnić.

F.H.U SZYMI MIROSŁAW BOCHYŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy F.H.U SZYMI MIROSŁAW BOCHYŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.H.U SZYMI MIROSŁAW BOCHYŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa F.H.U SZYMI MIROSŁAW BOCHYŃSKI

Adres rejestrowy

F.H.U SZYMI MIROSŁAW BOCHYŃSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
F.H.U SZYMI MIROSŁAW BOCHYŃSKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca F.H.U SZYMI MIROSŁAW BOCHYŃSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik sprzątający

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie terenów zewnętrznych, pielenie, koszenie, mycie hal garażowych, sprzątanie wewnątrz klatek schodowych. Praca zgodnie z ustalonym grafikiem, w godzinach: 7-13.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B
      • Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Gdańsku