Czy to Twoja firma?

Bożena Opioła-Zarywska Przedsiębiorstwo Odzieżowe Bożena i Zbigniew Zarywscy praca

Tarnów

W sercu malowniczego Tarnowa znajduje się miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zamiłowanie do rzemiosła łączy się z najnowszymi technologiami. Mowa o Przedsiębiorstwie Odzieżowym Bożena i Zbigniew Zarywscy, które od lat z pasją tworzy profesjonalną odzież ochronną dla klientów z Polski i całej Europy.

Nasza specjalność to odzież techniczna, która stanowi połączenie funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa. Wykorzystujemy do jej produkcji najwyższej jakości membrany oddychające i laminaty, takie jak renomowany GORE-TEX. Nasze produkty, w tym kurtki, spodnie, softshelle, kamizelki i kombinezony, są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających zleceniodawców z różnych branż. Dzięki temu, że słuchamy naszych klientów, jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do specyficznych wymagań, zarówno tych dotyczących funkcjonalności, jak i estetyki.

Nasza obecność na rynku międzynarodowym jest dowodem na to, że polska marka może z powodzeniem konkurować z globalnymi graczami. Z dumą reprezentujemy nasze produkty w krajach takich jak Niemcy, Dania, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia, Holandia, a także w Finlandii, Liechtensteinie, Luksemburgu, Malcie, Monako, Szwajcarii, Szwecji i na Ukrainie.

Rozumiemy, jak ważna jest terminowość i niezawodność dostaw, dlatego zawsze stawiamy na punktualność i pełne dostosowanie się do oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że zaufanie, które budujemy każdego dnia, jest fundamentem trwałych relacji i wspólnego sukcesu.

W Przedsiębiorstwie Odzieżowym Bożena i Zbigniew Zarywscy jesteśmy przekonani, że nasza praca ma realny wpływ na bezpieczeństwo i komfort pracy wielu ludzi. Dlatego też nieustannie dążymy do doskonałości, aby nasza odzież ochronna była synonimem niezawodności i jakości.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych produktów i wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy. Razem możemy tworzyć bezpieczniejsze środowisko pracy dla wszystkich.

Oferty pracy Bożena Opioła-Zarywska Przedsiębiorstwo Odzieżowe Bożena i Zbigniew Zarywscy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bożena Opioła-Zarywska Przedsiębiorstwo Odzieżowe Bożena i Zbigniew Zarywscy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bożena Opioła-Zarywska Przedsiębiorstwo Odzieżowe Bożena i Zbigniew Zarywscy

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Bożena Opioła-Zarywska Przedsiębiorstwo Odzieżowe Bożena i Zbigniew Zarywscy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kęty
  2. Rzeszów
  3. Tarnów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Bożena Opioła-Zarywska Przedsiębiorstwo Odzieżowe Bożena i Zbigniew Zarywscy - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. bhp (o)

    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      specjalista ds. BHP

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie kierunkowe, 1 rok doświadczenia na stanowisku, uprawnienia specjalisty lub inspektora BHP, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca na 1/16 etatu (2,5 godziny tygodniowo) w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 8.00-16:00, Wynagrodzenie: od 400 zł netto ( 463,55 zł brutto). Kontakt: Bożena Opioła-Zarywska Przedsiębiorstwo Odzieżowe Bożena i Zbigniew Zarywscy, ul. Ochronek 5, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 600 288 815.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 463,55 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Dozorca, pracownik gospodarczy (o)

    • Tarnów
    • pełny etat

      zabezpieczanie budynku po zakończonej pracy, dozorowanie budynku

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie od poniedziałku do niedzieli (40 godz. tyg) w godz.: 18.00- 6.00 wynagrodzenie: 3010 zł brutto. Kontakt: Bożena Opioła-Zarywska Przedsiębiorstwo Odzieżowe Bożena i Zbigniew Zarywscy, ul. Ochronek 5, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 14621 07 00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Tarnowie