Czy to Twoja firma?

Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP opinie i informacje

Poznań
Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP w Poznaniu to instytucja specjalizująca się w szeroko pojętej sferze edukacji oraz rozwoju zawodowego. Zlokalizowani przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 211 w Poznaniu, świadczymy usługi, które obejmują kształcenie i wychowanie, a także wszechstronne wsparcie na rynku pracy, w tym rekrutację, doradztwo zawodowe, szkolenia zawodowe i pośrednictwo pracy.

Jako jednostka prawna działająca w obszarach takich jak edukacja, badania naukowe, szkolenia, tłumaczenia, administracja biurowa oraz HR, koncentrujemy się na dostarczaniu usług na najwyższym poziomie. Przykładamy dużą wagę do personalizacji naszych usług, aby odpowiadały one na indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Nasze działania opieramy na profesjonalizmie i zaangażowaniu, co pozwala nam utrzymywać wysoką jakość świadczonych usług. Chociaż brak jest danych na temat naszej historii, liczby pracowników, misji, wartości, innowacji, certyfikatów jakości, obecności międzynarodowej, stabilności finansowej oraz przewag konkurencyjnych, nieustannie dążymy do bycia wiarygodnym partnerem w dziedzinie edukacji i rozwoju zawodowego.

Nasza działalność jest odpowiedzią na potrzeby rynku pracy, oferując kompleksowe wsparcie zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i dla pracodawców poszukujących wykwalifikowanych pracowników. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i pośrednictwo pracy, co czyni nas solidnym punktem odniesienia dla wielu osób i instytucji.

Opinie pracowników o firmie Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP (4)

4

Na podstawie 45 ocen z Google.

Gosia Gallas

Gosia Gallas

Kontaktuję się z pracownikami tylko z działu refundacji, więc o innych nie mam pojęcia ale panie, z którymi do tej pory współpracowałam są super. Miłe, konkretne i fachowe. Z tym ogromem pracy jaki wykonują mają jeszcze chęć na uśmiech. Pełen szacun. Tak trzymać! Pozdrawiam

Dodano: 4 lata temu

Krystian L

Krystian L

Wejście do budynku po prawej stronie...przy bramie ... miła obsługa....pomocni dla innych

Dodano: 11 miesięcy temu

RD

RD

Hufce pracy - miejsce spędu najgorszego sortu młodzieży. Z drugiej strony lepiej żeby tu przebywali niż pod monopolowym.

Dodano: 5 lat temu

Joanna Wargin

Joanna Wargin

Niezwykle potrzebna instytucja dzięki której dzieci zagrożone wykluczeniem mają szansę na przyszłość

Dodano: 2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP w opinii klientów i współpracowników

Klienci Wielkopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP doceniają przede wszystkim profesjonalizm i zaangażowanie pracowników departamentu refundacji. Opinia o kompetencjach i przyjaznym podejściu do klienta, pomimo dużej ilości pracy, może być sygnałem dla przyszłych pracowników, że jest to miejsce, gdzie dba się o dobre relacje i atmosferę. Uprzejma obsługa i gotowość do pomocy na każdym kroku to kolejne atuty, które przyciągają zarówno klientów, jak i potencjalnych kandydatów do pracy. Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP, jako instytucja znacząco wpływająca na przyszłość młodzieży zagrożonej wykluczeniem, budzi szacunek i jest postrzegana jako miejsce, w którym praca niesie ze sobą realną wartość społeczną. To, co może być postrzegane jako obszar do poprawy, to fakt, że opinie koncentrują się jedynie na jednym departamencie, co może sugerować potrzebę pokazania także innych pozytywnych aspektów pracy w innych sekcjach komendy. Dla kandydatów do pracy, umiejętność pracy w zespole, której wymaga tak dynamiczne środowisko, oraz wpływ na lokalną społeczność mogą być decydującymi czynnikami przy wyborze przyszłego miejsca zatrudnienia.

Opinie Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w Internecie opinii, Wojewódzka Komenda OHP jest instytucją, którą pracownicy opisują jako miejsce pracy z pewnymi aspektami pozytywnymi. Dzięki informacjom zawartym w opiniach możliwe jest wyodrębnienie kluczowych punktów, które mogą być pomocne dla osób zainteresowanych karierą w tej instytucji.

Pozytywne aspekty
  • Wychowawcy mają dostęp do dodatków finansowych w ramach wynagrodzenia, w tym dodatku funkcyjnego, za pracę w godzinach popołudniowych i nocnych oraz dodatku stażowego.
  • Na stanowiskach dyrektorskich istnieje możliwość uzyskiwania wyższych wynagrodzeń, co może sugerować, że organizacja oferuje progresję kariery i wynagradzanie adekwatne do odpowiedzialności i zajmowanych stanowisk.
  • Proces rekrutacyjny podporządkowany jest zasadom przejrzystości, a kandydaci mogą spodziewać się kontaktu w odpowiednim czasie po zakończeniu naboru.
  • OHP prowadzi Wolontariat oraz akcję lato, co wskazuje na działania organizacji na rzecz społeczności lokalnej oraz w obszarze edukacyjnym.
Wojewódzka Komenda OHP - podsumowanie opinii

Podsumowując, Wojewódzka Komenda OHP jest przedstawiana jako miejsce pracy oferujące szereg dodatków wynagradzających oraz możliwości rozwoju, co może stanowić zachętę dla kandydatów zainteresowanych kariery w edukacji i wychowaniu. Jednak niezbędne wydaje się podejmowanie działań mających na celu standaryzację systemu wynagrodzeń oraz poprawę komunikacji wewnętrznej, co może prowadzić do zwiększenia satysfakcji z pracy wśród personelu.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 04.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP

Pełna nazwa
OCHOTNICZE HUFCE PRACY WIELKOPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA
Adres rejestrowy
ul. 28 Czerwca 1956 r. 211 61-485 Poznań
NIP
7781172922
REGON
00103694500000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Poznaniu