Czy to Twoja firma?

BARBARA sp. z o.o. praca

Ruda Śląska

Jesteśmy BARBARA sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w tworzeniu nowoczesnej infrastruktury telekomunikacyjnej i elektroenergetycznej. Nasza siedziba znajduje się w sercu przemysłowego krajobrazu Rudy Śląskiej, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Specjalizujemy się w robotach budowlanych, które są niezbędne do rozwijania i utrzymywania sieci komunikacyjnych i energetycznych - krwiobiegu współczesnego świata.

Nasza działalność koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań, które nie tylko odpowiadają na aktualne potrzeby rynku, ale także przewidują przyszłe wymagania technologiczne. Rozumiemy, jak ważna jest niezawodna i bezpieczna infrastruktura dla codziennego życia oraz dla biznesu, dlatego kładziemy nacisk na precyzję i jakość naszych usług.

Chociaż nie możemy podzielić się pełną historią naszego rozwoju ani naszą misją, to możemy zapewnić, że każdy projekt realizowany przez naszą firmę odzwierciedla nasze dążenie do doskonałości. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów.

Współwłaściciele, KRZYSZTOF SKUBACZ oraz GRZEGORZ SKUBACZ, są fundamentem naszej firmy, a solidny kapitał zakładowy w wysokości 1 422 700,00 zł świadczy o naszej stabilności finansowej i zaangażowaniu w długoterminowe projekty.

Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, zapewniamy, że BARBARA sp. z o.o. jest synonimem niezawodności i innowacyjności w branży budownictwa przemysłowego. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspierać Twój biznes i przyczynić się do rozwoju infrastruktury, która jest tak ważna dla nas wszystkich.

BARBARA Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy BARBARA Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BARBARA Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BARBARA Sp. z o. o.

Siedziba główna

BARBARA Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
BARBARA Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Mikołów
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BARBARA Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Pomocnik elektromontera/ elektryka

    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc przy wykonywaniu prac elektrycznych: układanie kabli i przewodów, montaż rurek PCV, montaż tras kablowych, montaż tablic obwodowych, montaż opraw oświetleniowych, montaż osprzętu elektrycznego, układanie kabli SN,nN i sieci napowietrznej, pomoc przy montażu stacji transformatorowych, pomoc przy wykonaniu muf kablowych i głowic, pomoc przy posadowieniu słupów oświetleniowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: z, podstawowa wiedza elektryczna, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, Mile widziane: prawo jazdy kat "B", umiejętność czytania projektów i dokumentacji, uprawnienia na podesty ruchome, doświadczenie w pracy na budowie na podobnym stanowisku mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Proponowane wynagrodzenie brutto: 3010zł wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą zgodnie z posiadany
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator koparko-ładowarki i minikoparki

      obsługa koparko-ładowarki, obsługa minikoparki, dbałość o powierzony sprzęt i jego stan techniczny

      Wymagania

      • Inne wymagania: z, uprawnienia operatora koparko-ładowarki, minikoparki, umiejętność pracy w zespole, Pracodawca oferuje: możliwość rozwoju zawodowego i nabycia cennych umiejętności

      Oferujemy

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej