Czy to Twoja firma?

PKP CARGO TERMINALE sp. z o.o. praca

Żurawica

Jesteśmy PKP Cargo Terminale, dumnym liderem w sektorze usług przeładunkowych i intermodalnych w Polsce. Nasza historia sięga niemal 80 lat wstecz, co świadczy o głębokim zrozumieniu branży i potrzeb naszych klientów. Z pasją i zaangażowaniem oferujemy szeroki zakres usług, które obejmują przeładunek, składowanie, spedycję oraz odprawę celną.

Nasze działania opierają się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz inteligentnych systemów optymalizujących, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Z dumą współpracujemy z setkami polskich i międzynarodowych firm, dostarczając rozwiązania, które przekraczają tradycyjne ramy logistyki.

Jako firma, stawiamy na zrównoważony rozwój i ochronę środowiska, co przejawia się w naszych działaniach na rzecz optymalizacji procesów, segregacji odpadów oraz ograniczeniu zużycia surowców naturalnych. Rozwijamy transport intermodalny, promujemy usługi o niskoemisyjności i ograniczamy zużycie wody, co czyni nas pionierem w dziedzinie ekologicznych innowacji w logistyce.

Nasza nowoczesna infrastruktura przeładunkowa oraz park maszynowy są nieustannie modernizowane, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku i zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by nasze terminale były miejscem, gdzie każdy ładunek jest traktowany z należytą starannością, a obsługa celna przebiega sprawnie i bez zbędnych formalności.

Nasi pracownicy to nasz największy kapitał – to dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu możemy codziennie realizować misję firmy. Zapewniamy obsługę i monitoring 24/7, co gwarantuje bezpieczeństwo i ciągłość procesów logistycznych.

W PKP CARGO TERMINALE jesteśmy przekonani, że nasze działania mają realny wpływ na przyszłość transportu i logistyki. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz czerpią korzyści z naszego doświadczenia, innowacyjności i zaangażowania w budowanie lepszej przyszłości.

PKP CARGO TERMINALE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PKP CARGO TERMINALE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PKP CARGO TERMINALE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PKP CARGO TERMINALE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PKP CARGO TERMINALE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PKP CARGO TERMINALE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik przeładunkowy

    PKP CARGO TERMINALE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Medyka
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Czyszczenie wagonów z załadunku i pod załadunek.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto na godzinę 41,65 za wagon

    • Medyka

      czyszczenie wagonów po ładunkach sypkich

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Czyszczenie wagonów przy ładunkach sypkich brutto na godzinę 18,30 i dodatkowo 41,65 pln za wagon

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto na godzinę 18,30 i dodatkowo 41,65 pln za wagon