Czy to Twoja firma?

MLECZARNIA TUREK sp. z o.o. praca

Turek

Od prawie stulecia, w sercu Turku, tworzymy produkty, które zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jesteśmy Mleczarnią Turek, dumnym liderem w produkcji serów pleśniowych, które z dumą noszą markę NaTurek. Nasza historia zaczęła się w 1925 roku, a każdy kolejny rozdział tej opowieści to pasmo sukcesów i innowacji, które przyczyniły się do naszego obecnego miejsca na rynku.

Nasze produkty, od serów dojrzewających po linię UHT „Sielska Dolina”, są tworzone z myślą o najwyższej jakości i zadowoleniu konsumentów. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy SAVENCIA, co pozwala nam na wymianę doświadczeń i ciągłe doskonalenie naszych wyrobów. Nasza misja to nie tylko produkcja sera, ale tworzenie historii smaku, która idzie w parze z odpowiedzialnością za ludzi i środowisko.

Zatrudniamy od 201 do 500 pracowników, których pasja i zaangażowanie są fundamentem naszej firmy. Wspólnie dążymy do bycia odpowiedzialnymi, lojalnymi i innowacyjnymi, co znajduje odzwierciedlenie w naszych produktach. Nasze wartości to nie tylko puste słowa – to konkretne działania, które każdego dnia wpływają na jakość naszych serów.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, w tym z certyfikatów HACCP, BRC, IFS, ISO 9001, ISO 22000, które są świadectwem naszego zaangażowania w bezpieczeństwo i jakość. Nasze produkty zdobyły wiele nagród, w tym Superbrands Polska Marka 2018 dla marki NaTurek, co potwierdza ich wyjątkowość i popularność wśród konsumentów.

Nasza międzynarodowa obecność to wynik ciężkiej pracy i nieustannego rozwoju. Posiadamy pozwolenie eksportowe do wielu krajów, w tym do USA, Kanady i państw Unii Europejskiej, co pozwala nam dzielić się smakiem naszych serów z coraz szerszym gronem odbiorców.

Jako pracodawca, stawiamy na rozwój i dobro naszych pracowników, co zostało docenione wyróżnieniami TOP EMPLOYER POLSKA i TOP EMPLOYER EUROPA. Wierzymy, że zadowoleni pracownicy to klucz do sukcesu firmy i gwarancja najwyższej jakości naszych produktów.

Zapraszamy do poznania naszych serów i dołączenia do grona tych, którzy już pokochali smak i jakość, jaką oferuje Mleczarnia Turek. Razem tworzymy historię sera, która z każdym kęsem staje się coraz bogatsza.

MLECZARNIA TUREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing badania i rozwój

Oferty pracy MLECZARNIA TUREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MLECZARNIA TUREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MLECZARNIA TUREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

MLECZARNIA TUREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
MLECZARNIA TUREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Konin
  5. Bielsko-Biała
  6. Kalisz
  7. Orzesze
  8. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MLECZARNIA TUREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi klienta

    • Turek
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie i weryfikacja zamówień, bieżąca obsługa klientów, przygotowywanie dokumentów sprzedażowych związanych z wysyłką towarów, przygotowywanie dokumentacji do księgowości, archiwizacja dokumentów, sporządzanie raportów i zestawień, organizacja wysyłek, bieżąca współpraca z operatorem logistycznym, współpraca z działem handlowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie na podonmym stanowisku, dobra znajomość pakietu Ms Office, mile widziana znajomość programu EXACT, mile widziana znajomość j. angielskiego, zaangażowanie, terminowość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność rozwiązywania problemów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds. jakości

    • Turek
    • umowa o pracę
    • 3 600 zł / mies.

      nadzór nad dokumentacja systemową (tworzenie, aktualizowanie, inicjowanie zmian, zapewnienie dostępności), nadzór nad realizacją działań korygujących, przeprowadzanie audytów wewnętrznych, obsługa reklamacji jakościowych produktów gotowych, w tym kontakt z konsumentami, nadzór nad usługodawcą zewnętrznym w zakresie ochrony zakładu przed szkodnikami oraz monitorowanie sprzętu pomiarowego, aktualizacja bazy aktów prawnych, współpraca z innymi działami w zakresie działań doskonalących system bezpieczeństwa żywności

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie w pracy w zakresie zarządzania jakością, bezpieczeństwa żywności w zakładzie spożywczym Audytor Wewnętrzny Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności , znajomość języka angielskiego poziome komunikatywnym, znajomość MSOffice, znajomość standardów zarządzania bezpieczeństwem żywności (HACCP, ISO, BRC)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN

Pracodawcy w Turku