Czy to Twoja firma?

TRASKO AUTOMATYKA sp. z o.o. praca

Ostrów Wielkopolski

Jesteśmy TRASKO Automatyka, sercem innowacji w świecie automatyki przemysłowej. Nasza podróż rozpoczęła się w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba. Z dumą reprezentujemy sektor automatyki przemysłowej, tworząc maszyny, które nie tylko ułatwiają, ale i przekształcają codzienne operacje w przemyśle i budownictwie.

Zatrudniając od 51 do 200 specjalistów, każdego dnia dążymy do tego, aby nasze rozwiązania były synonimem wiarygodności oraz innowacji. Nasze zaangażowanie w te wartości jest widoczne w każdym aspekcie naszej działalności, od eksploracji wpływu kodów 2D na efektywność biznesową po wdrażanie robotycznych stacji spawalniczych, które rewolucjonizują branżę spawalniczą.

W TRASKO Automatyka, innowacja to nie tylko słowo-klucz – to fundament, na którym budujemy naszą przewagę konkurencyjną. Przyjmując technologie przyszłości, takie jak robotyka, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, nieustannie poszukujemy nowych sposobów na optymalizację procesów produkcyjnych i budowlanych.

Nasze podejście to równowaga między zaawansowaną technologią a prostotą użytkowania. Rozumiemy, że nasze maszyny są częścią większej całości, dlatego projektujemy je tak, aby były nie tylko wydajne, ale i intuicyjne w obsłudze. To nasza odpowiedź na potrzeby rynku, który wymaga niezawodnych rozwiązań gotowych sprostać wyzwaniom nowoczesnego przemysłu.

Jesteśmy dumni z naszej roli jako lidera w dziedzinie automatyki przemysłowej, a nasza misja to nieustanne poszukiwanie lepszych, szybszych i bardziej ekologicznych sposobów na realizację celów naszych klientów. W TRASKO Automatyka, przyszłość to nie odległa wizja – to rzeczywistość, którą kształtujemy każdego dnia.

Dołącz do nas w tej podróży ku innowacji i niezawodności. Razem możemy tworzyć przyszłość automatyki przemysłowej.

TRASKO AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy TRASKO AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRASKO AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter Urządzeń Elektronicznych

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 10 800-11 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Technik Serwisu - Serwisant

    Serwis Personalny Poland Wizytówka
    • Poznań
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Monter podzespołów

    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa TRASKO AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

TRASKO AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
TRASKO AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Ostrów Wielkopolski
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Bielsko-Biała
  6. Turek
  7. Pleszew
  8. Gdańsk
  9. Katowice
  10. Plock

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TRASKO AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter mechaniki

    • Ostrów Wielkopolski
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      wykształcenie minimum zawodowe,
      znajomość zasad montażu mechaniki,
      umiejętność czytania dokumentacji mechanicznej i technicznej,
      1 rok doświadczenia,

      Montaż mechaniki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Montażysta systemów sterowania

      1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
      umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej i technicznej
      znajomość zasad montażu elektryki

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Doświadczenie na stanowisku (wymagany staż - lata: 3), umiejętność czytania dokumentacji technicznej, umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej

      Oferujemy

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim