Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM praca

Ostrów Wielkopolski

Witaj! Jesteśmy Oddziałem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Ostrowie Wielkopolskim, twoim zaufanym partnerem w dziedzinie zabezpieczenia społecznego. Nasza placówka, zlokalizowana przy ulicy Wysockiej 1 b, jest miejscem, gdzie każdy może otrzymać profesjonalną pomoc oraz wsparcie w zakresie świadczeń oferowanych przez ZUS.

Nasza oferta to przede wszystkim emerytury i renty, które są fundamentem spokojnej przyszłości po latach pracy. Zajmujemy się również świadczeniami wypadkowymi, które są niezbędnym wsparciem w trudnych chwilach po nieszczęśliwych zdarzeniach. Dla osób zbliżających się do wieku emerytalnego, przygotowaliśmy świadczenia przedemerytalne, a także dodatki do świadczeń emerytalno-rentowych, które pomagają w utrzymaniu godnego standardu życia.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią programu Rodzina 500+, który wspiera polskie rodziny w wychowywaniu dzieci. To dla nas ważne, aby przyczyniać się do budowania silnych i szczęśliwych społeczności.

Rozumiemy, jak ważna jest dostępność naszych usług dla każdego, dlatego nasza placówka została zaprojektowana z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. Wejście do budynku, sala obsługi klientów oraz toalety są w pełni dostosowane do ich potrzeb, aby nikt nie czuł się wykluczony.

Nasze podejście do klienta jest proste – jesteśmy tu dla Ciebie, aby służyć pomocą i informacją. Zawsze staramy się, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego, kto nas odwiedza.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji na rynku, możemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasze zaangażowanie w Twoje potrzeby jest niezachwiane, a nasza praca opiera się na zasadach, które stawiają Ciebie w centrum uwagi.

Zapraszamy do naszej placówki – jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Razem możemy zadbać o Twoje jutro.

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa prawo i administracja państwowa

Oferty pracy ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

Siedziba główna

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ostrzeszów
  2. Poznań
  3. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM - oferty archiwalne

  • Stanowisko ds. obsługi płatników składek i ubezpieczonych

    • Leszno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia obsługę klientów w zakresie spraw płatników składek i ubezpieczonych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Znajomość pakietu MS Office
      • Inne wymagania: niezbędne: wykształcenie średnie Mile widziane: 1 rok doświadczenia w obsłudze klientów, doświadczenie w obsłudze osób z niepełnosprawnościami dodatkowe: podstawowa znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz rozporządzeń do tej ustawy, umiejętność obsługi pakietu MS Office

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Doradca ds. emerytalnych

    • Leszno

      Zapewnia obsługę klientów w sprawach świadczeń emerytalno-rentowych oraz udziela informacji przyszłym świadczeniobiorcom w zakresie czynników wpływających na wysokość świadczenia oraz warunków i terminów związanych z przejściem na emeryturę.

      Wymagania

      • Inne wymagania: niezbędne: wykształcenie średnie. Mile widziane: 1 rok doświadczenia w obsłudze klientów, doświadczenie w obsłudze osób z niepełnosprawnościami dodatkowe: znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, znajomość Ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa i rozporządzeń do tej ustawy, znajomość ustawy emerytalno-rentowej, umiejętność obsługi pakietu MS Office, komunikacja, współpraca, nastawienie na rozwój, orientacja na klienta, rozwiązywanie problemów, radzenie sobie w trudnych sytuacjach

      Oferujemy

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim