Onesano S.A.

Czy to Twoja firma?

Onesano S.A. praca

Chorzów

W sercu przemysłowego Chorzowa, gdzie innowacja spotyka się z tradycją, znajduje się nasza siedziba - Onesano S.A. Jesteśmy pionierami w dziedzinie biotechnologii, a nasza specjalność to naturalne suplementy diety. Nasza historia, choć niedawno przybrała nowe oblicze z nazwą Onesano, jest przesiąknięta dążeniem do doskonałości i ciągłego rozwoju.


Jako Onesano, inspirujemy nie tylko naszych Klientów, ale i Partnerów do dbania o zdrowie - zarówno swoje, jak i naszej planety. To misja, która napędza nas każdego dnia, aby tworzyć produkty, które są nie tylko efektywne, ale i bezpieczne dla środowiska.

W naszym portfolio znajdziecie Państwo szeroką gamę suplementów diety, zarówno dla ludzi, jak i dla naszych mniejszych przyjaciół - zwierząt towarzyszących. Nie zapominamy również o rolnictwie, oferując produkty, które wspierają zdrowie i wydajność w sektorze rolnym.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo-klucz, ale codzienna praktyka. Nasze patenty są dowodem na to, że nieustannie poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań. Jakość naszych produktów to fundament, na którym budujemy zaufanie naszych klientów. Każda partia suplementów przechodzi rygorystyczne kontrole w naszych laboratoriach, abyście mogli być pewni ich skuteczności i bezpieczeństwa.

Z dumą patrzymy na nasz międzynarodowy zasięg, rozwijając kanały dystrybucji i eksportu. Nasza obecność na globalnym rynku to nie tylko szansa na rozszerzenie działalności, ale i możliwość wymiany wiedzy oraz doświadczeń z partnerami z całego świata.

Stabilność finansowa to klucz do naszej niezależności i możliwości inwestycji w przyszłość. Dzięki wsparciu naszego głównego akcjonariusza, Boryszew SA, mamy solidne fundamenty do dalszego rozwoju i innowacji.

Nasze laboratorium w Czechowicach-Dziedzicach to serce naszej działalności badawczo-rozwojowej. To tutaj tworzymy autorskie składy i surowce, które wyróżniają nasze produkty na rynku.

W Onesano S.A. wiemy, że przyszłość należy do tych, którzy nie boją się wyznaczać nowych trendów. Zapraszamy do świata, w którym zdrowie i innowacja idą w parze, a troska o planetę jest naszym wspólnym celem. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Onesano S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Onesano S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Onesano S.A.

Mapa Onesano S.A.

Siedziba główna

Onesano S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Onesano S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Czechowice-Dziedzice
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Wrocław
  6. Kraków
  7. Walbrzych
  8. Cieszyn
  9. Chorzów
  10. Brenna

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Chorzowie