Czy to Twoja firma?

ZHU GOMES sp. z o.o. SP. KOMANDYTOWA praca

Ostrów Wielkopolski

W sercu wielkopolskiej ziemi, w malowniczym Wtórku, znajduje się nasza firma - Zhu Gomes, która z dumą nosi miano eksperta w branży okiennej oraz usług budowlano-remontowych. Od lat jesteśmy obecni na rynku, co pozwoliło nam zgromadzić bezcenne doświadczenie i wypracować renomę solidnego partnera w zakładaniu stolarki budowlanej.

Nasza historia to przede wszystkim opowieść o pasji do tworzenia i dbałości o każdy, nawet najmniejszy detal. Zdajemy sobie sprawę, że okna to nie tylko element konstrukcyjny budynku, ale także ważny aspekt estetyczny i funkcjonalny każdego domu. Dlatego też, z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu, aby dostarczyć naszym klientom produkty, które będą służyć im przez lata.

Choć nie dysponujemy informacjami o naszej misji i głównych wartościach, to każdego dnia pokazujemy, że najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów. To oni są dla nas inspiracją do ciągłego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Wieloletnia obecność na rynku nie tylko świadczy o naszej stabilności, ale także o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.

W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres usług związanych z oknami i stolarką budowlaną, jednak szczegóły naszej propozycji pozostają kwestią, którą najlepiej omówić bezpośrednio z nami. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli przedstawić Wam indywidualnie dopasowaną ofertę.

Jesteśmy firmą, która stawia na ludzi - zarówno na naszych pracowników, jak i klientów. Choć nie posiadamy danych o liczbie naszego zespołu, to każdy członek naszej załogi to specjalista w swojej dziedzinie, gotowy służyć pomocą i fachową radą.

W Zhu Gomes rozumiemy, że sukces leży w szczegółach, a nasza praca to nieustanne dążenie do perfekcji. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego - przestrzeń, która będzie bezpieczna, funkcjonalna i piękna na lata.

ZHU GOMES SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ZHU GOMES SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZHU GOMES SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZHU GOMES SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
ZHU GOMES SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZHU GOMES SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Montażysta stolarki budowlanej

    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy montażystów stolarki budowlanej

      Zakres obowiązków

      - montaż okien, drzwi,rolet, parapetów

      - obróbka okien i drzwi

      Wymagania

      - mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      - praca stała

      - pełen etat

      - umowa o pracę

      - praca od poniedziałku do piątku

      - praca na miejscu (Ostrów Wlkp. i okolice)

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim