Seiloc Enterprise Solutions

Czy to Twoja firma?

Seiloc Enterprise Solutions praca

Bielsko-Biała

Firma Seiloc Enterprise Solutions jest dostawcą innowacyjnych technologii chmurowych w obszarze IT. Jesteśmy partnerem firmy Google w Polsce (posiadamy status Google Cloud Premier Partner), partnerem firmy Microsoft, DocuSign, Okta. Posiadamy biura w Bielsku-Białej oraz Warszawie. Dostarczamy rozwiązania korporacyjne do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w całej Polsce i Europie. Naszymi klientami są m.in. banki, instytucje finansowe, firmy farmaceutyczne, korporacje. W tej chwili poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze Specjalisty ds. Sprzedaży. Praca zdalna.

Jesteś osobą ambitną? Chciałbyś pracować w zgranym zespole pasjonującym się nowymi technologiami?

Mamy pracę dla Ciebie – dołącz do naszego zespołu.

Seiloc Enterprise Solutions najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Seiloc Enterprise Solutions

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Seiloc Enterprise Solutions

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Mapa Seiloc Enterprise Solutions

Siedziba główna

Praca Seiloc Enterprise Solutions - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Sprzedaży

    • Bielsko-Biała
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie nowych klientów w Polsce oraz Europie

      • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych

      • Przygotowywanie prezentacji

      • Przygotowywanie oraz negocjowanie kontraktów

      • Współpraca z działami operacyjnymi zajmującymi się realizacją usług

      • Udział w szkoleniach, uzyskiwanie certyfikacji

      • Poszerzanie wiedzy w zakresie wykorzystywanych technologii

      Wymagania

      Od kandydatów wymagamy:

      • Dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny, stanowisko wymaga bieżącego kontaktu z osobami anglojęzycznymi)

      • Umiejętności szybkiego uczenia się

      • Komunikatywności

      • Zaangażowania oraz sumienności w pełnieniu obowiązków

      • Bardzo dobrej organizacji pracy

      • Doświadczenia w pracy na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży

      Dodatkowymi atutami będą:

      • Znajomość innych języków obcych

      • Orientacja w rynku IT i technologiach

      Oferujemy

      • Stabilną pracę zdalną

      • Atrakcyjne wynagrodzenie (B2B) oraz dodatkowe premie

      • Możliwość osobistego rozwoju w firmie będącej liderem w branży

      • Kontakt z najnowszymi technologiami IT

      • Uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów, również międzynarodowych

      Wykorzystaj swoją szansę i dołącz do nas już dziś!

Pracodawcy w Bielsku-Białej