Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
EUROPEJSKIE TECHNOLOGIE GÓRNICZE sp. z o.o. opinie
Czy to Twoja firma?
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie EUROPEJSKIE TECHNOLOGIE GÓRNICZE sp. z o.o. (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Jak wygląda praca w firmie EUROPEJSKIE TECHNOLOGIE GÓRNICZE sp. z o.o. w Sławków? Na razie nie ma żadnych opinii pracowników. Jeżeli możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach - dodaj komentarz i pomóż innym ocenić warunki pracy.
Opinie o firmie EUROPEJSKIE TECHNOLOGIE GÓRNICZE sp. z o.o. (5)
4.6
Na podstawie 5 ocen z Google.
![]()
Grzegorz Gancarski
Kierowcy C+E uwaga. Firma jest spoko rozładują od strażaka trzeba wjechać na wagę która jest chwilę przed firma. Jest tam budka i osoba od ważenia. W drodze na ten zakład jest łapanka.Jak i na eurotermonal. Wjazd na ten moment tylko od ulicy Strzemieszyckiej i potem Rodzinnej. Na Hrubieszowskiej stała dzisiaj straż miejska i wlepiła mi 500zl mandatu i 2 punkty. Po otrzymaniu wytlumaczyli że jest zmiana tej tonazowki pomiędzy strzemeszycka a hrubieszowska co 2 miesiące. Generalnie łapanka totalna. Uważajcie na siebie.Pozdro. jeśli info było przydatne proszę o łapkę w górę
Dodano: 2 lata temu
![]()
Arkadiusz Stachowicz
Firma ok, do rozladunku trzeba się zgłosić na bramie, później na wagę, z wagi na rozładunek w biurze powiedzą gdzie, po rozladunku znowu na wagę (z drewnianymi belkami), nastepnie zostawić drewniane belki obok biura i już pójść tylko po dokumenty do biura. Na bramie zostawić kwit wagowy i pokazać pustą naczepę ochronie.
Dodano: 5 lat temu
![]()
Dariusz Łaskawiec
Rozładunek szybki ,trzeba tylko pamiętać że co dwa miesiące zmienia się trasa dojazdu do Euroterminala.Raz od Sławkowa raz od Dąbrowy.
Dodano: rok temu
![]()
Adrian
Firma na terenie Euro-Terminala kontenerowego. Rozładunek szybko i sprawnie. Minus że rozładunek w błocie i cała kabina ugnojona
Dodano: 3 lata temu
![]()
tomas tomkus
Dojazd do firmy przez 50,3028361, 19,3734046
Dodano: rok temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 20.04.2025
Dane firmowe i kontaktowe EUROPEJSKIE TECHNOLOGIE GÓRNICZE sp. z o.o.
- Pełna nazwa
- EUROPEJSKIE TECHNOLOGIE GÓRNICZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Adres rejestrowy
- Groniec 1 41-260 Sławków
- NIP
- 6252311263
- REGON
- 240397780
- KRS
- 0000259155
- Forma prawna
- spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
- 20.06.2006
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNA
Profil działalności - kody PKD
Przetwórstwo przemysłowe
- 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych
Dane finansowe
Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS