Czy to Twoja firma?

Sensory Box OLGA KWAPISZ praca

Gdańsk
Sensory Box OLGA KWAPISZ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy Sensory Box OLGA KWAPISZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sensory Box OLGA KWAPISZ

Praca Sensory Box OLGA KWAPISZ - oferty archiwalne

  • Praca LOGOPEDA Białołęka- gabinet terapii dzieci - logopedia

    Sensory Box OLGA KWAPISZ
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Centrum Terapeutyczno-Diagnostyczne Sensoryczny Szałas poszukuje do zespołu Logopedy/Neurologopedy.

      Praca LOGOPEDA Białołęka- gabinet terapii dzieci - logopedia

      Obowiązki

      • Logopeda do prowadzenia terpaii logopedycznej z dziećmi
      • prowadzenie diagnoz i opinii
      • rozmowy z rodzicami
      • prowadzewnie dokumentacji

      Wymagania

      • 2 lata doświadczenia w pracy z dziećmi jako logopeda
      • wykształcenie wyższe - logopedia
      • punktualność
      • dobry kontakt z dziećmi

      Oferujemy

      • Mamy już kolejkę dzieci oczekujących na terapię.
      • elastyczne godziny pracy
      • możliwość podpisania umowy zlecenie lub b2b / samozatrudnienie
      • Stawka za zajęcia wynosi 55% na podstawie cennika brutto. (w zależności od doświadczenia do negocjacji)
      • Płatne odwołania zajęć przez rodziców oraz my zajmujemy się kontaktem.

      • Praca odbywa się w godzinach popołudniowych, a wymiar godzinowy oraz dni w tygodniu są do ustalenia.
      • W Centrum Terapeutyczno-Diagnostycznym Sensoryczny Szałas zapewniamy w pełni wyposażone sale terapeutyczne, dzięki czemu będziesz miał/a niezbędne narzędzia do pracy.
      • Gabinet znajduje się w okolicy Ratusza Białołęka Warszawa. Należy jednak pamiętać, że ze względu na lokalizację, sugerujemy wzięcie pod uwagę czasu dojazdów, ponieważ okolica bywa zakorkowana.

Pracodawcy w Gdańsku