Czy to Twoja firma?

PPHU KONPORT KONRAD ZYDORCZAK praca

Miękinia

KONPORT to wieloletni producent i dystrybutor materiałów oraz technologii przemysłowych. Od niemal 30 lat dostarczamy naszym klientom innowacyjne rozwiązania w oparciu o produkty naszego wiodącego partnera – koncernu 3M.

PPHU KONPORT KONRAD ZYDORCZAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Miękinia
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PPHU KONPORT KONRAD ZYDORCZAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU KONPORT KONRAD ZYDORCZAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPHU KONPORT KONRAD ZYDORCZAK

Siedziba główna w Błoniach

Praca PPHU KONPORT KONRAD ZYDORCZAK - oferty archiwalne

  • Doradca Techniczno - Handlowy ds. Filtracji Przemysłowej

    PPHU KONPORT KONRAD ZYDORCZAK
    • Dolnośląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • KONPORT to wieloletni producent i dystrybutor materiałów oraz technologii przemysłowych. Od niemal 30 lat dostarczamy naszym klientom innowacyjne rozwiązania w oparciu o produkty naszego wiodącego partnera – koncernu 3M.

      Opis stanowiska - Specjalista ds. Filtracji Przemysłowej

      Aktualnie poszukujemy aktywnej, samodzielnej osoby do rozwijania sprzedaży o zasięgu ogólnopolskim w zakresie produktów takich jak filtry przemysłowe oraz produkty uzupełniające (bezpieczeństwo żywności). Idealna kandydatka lub kandydat to osoba młoda, która chce rozwijać się w samodzielnym zarządzaniu działem sprzedażowym, ma ambicje by połączyć wiedzę techniczną z zadaniami doradcy handlowego i chce rozwijać swoje zdolności przy współpracy z jednym z największych producentów filtrów przemysłowych na świecie.

      Zakres obowiązków

      Dołączając do nas będziesz odpowiedzialna/ny za:

      • Utrzymywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami.

      • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, prezentacja technologii i produktów, wizyty w zakładach przemysłowych (konsultacje techniczne, testy jakościowe, dobór rozwiązań dla klientów).

      • Rozwiązywanie problemów technicznych poprzez dobór odpowiedniej technologii filtracji.

      • Uczestnictwo w eventach i wydarzeniach branżowych: meetingi, szkolenia, targi, spotkania itp.

      Wymagania

      Idealna Kandydatka / Idealny Kandydat – czego oczekujemy?

      • wykształcenie techniczne, preferowani absolwenci kierunków inżynierskich: inżynieria środowiska, inżynieria produkcji, chemia itp.,

      • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

      • prawo jazdy kategorii B,

      • komunikatywność, samodzielność, doskonała organizacja, wysoki poziom kultury osobistej, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

      Oferujemy

      Co oferujemy ?

      • umowę o pracę na pełny etat

      • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem bonusów i premii

      • duża elastyczność w organizacji pracy

      • młody, zgrany zespół, transparentna i nieskomplikowana struktura firmowa

      • program wdrożeniowy, szkolenia branżowe

      • interesującą pracę, szkolenia z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

      • bliska współpraca z jednym z największych producentów filtrów przemysłowych na świecie

      Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Miękini