Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu to renomowana uczelnia wyższa, która skupia się na edukacji w obszarze wychowania fizycznego, sportu oraz zdrowia. Uczelnia oferuje szeroki wachlarz kierunków studiów, w tym wychowanie fizyczne, fizjoterapię, dietetykę, turystykę i rekreację, a także wiele programów podyplomowych, które odpowiadają na potrzeby rynku pracy. Naszym celem jest nie tylko kształcenie studentów w zakresie teoretycznym, ale również rozwijanie ich umiejętności praktycznych poprzez różnorodne projekty naukowe oraz współpracę z instytucjami sportowymi. Uczelnia ma również na celu wspieranie badań naukowych, szczególnie w zakresie analizy wydolności fizycznej, diagnostyki sportowej oraz zdrowia publicznego. Akademia aktywnie angażuje się w życie społeczne, organizując wydarzenia takie jak konferencje metodyczne, warsztaty edukacyjne oraz cykle szkoleń dla specjalistów z branży sportowej i zdrowotnej. Dzięki takiej działalności, wykładowcy i studenci mają możliwość wymiany doświadczeń oraz nawiązywania cennych relacji zawodowych. Na AWF Poznań dużą wagę przykłada się również do rozwoju sportowego studentów. Wiele z nich odnosi sukcesy w Akademickich Mistrzostwach, reprezentując uczelnię na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Ukażemy wyjątkowe osiągnięcia naszych absolwentów, którzy działają na rzecz polskiego ruchu olimpijskiego oraz w innych ważnych projektach społecznych. W atmosferze sprzyjającej nauce i rozwijaniu pasji, każdy student ma szansę na zdobycie wiedzy oraz umiejętności, które pomogą mu w przyszłej karierze. Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu to nie tylko uczelnia, ale również społeczność, która wspiera swoich członków w dążeniu do doskonałości.

Opinie pracowników o firmie Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.

Opinie o firmie Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu (3)

4

Na podstawie 123 oceny z Google.

Wojciech Nowak

Wojciech Nowak

Moja Alma Mater. "Setkę" można byłoby zaliczać na korytarzu. Dobra szkoła.

Dodano: rok temu

Katarzyna Ocalewska

Katarzyna Ocalewska

Cała organizacja tej uczelni jest tragiczna. Dziekanat to jest w ogóle już oderwane od świata miejsce. Pani Lidia z niestacjonarnego nie wie kompletnie co robi. Bezsensowne latanie godzinami po wszystkich budynkach, żeby łaskawie dostać kopię własnego dokumentu, który powinna wydać od razu i kłamanie prosto w twarz tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że ta kobieta nie myśli. Znajdę milion osób, którym ta kobieta robiła po górkę, a wystarczyłoby czasem pomyśleć i użyć takiego narządu jakim jest mózg i wszystkim żyłoby się lepiej. Ale są też plusy tej uczelni: dużo przyjaznych wykładowców, którzy chętnie pomogą i powiedzą czego warto się uczyć i co będzie przydatne w dalszej pracy, a co spokojnie można sobie odpuścić (dzięki cudownemu programowi nauczania, który był robiony chyba w średniowieczu) ; fajne obozy i ogólnie fajny klimat dla którego warto było tam studiować. Dla wszystkich chętnych uderzających na tę uczelnię - radzę pilnować wszystkich swoich spraw, bo gdy będzie potrzebna pomoc to jej nie uzyskacie. Co do nauki to i tak większość rzeczy będziecie musieli uczyć się poza programem jeśli będziecie chcieli, żeby te studia jakoś zaprocentowały. Ile z siebie dacie, tyle będziecie mieli.

Dodano: 5 lat temu

Radosław Mrozek

Radosław Mrozek

Jestem po pierwszym roku na kierunku Taniec i serdecznie polecam każdemu kto nie wie jeszcze gdzie jest jego miejsce w tym świecie. Wspaniała przestrzeń do rozwoju osobistego, urozmaicone zajęcia i przemiła kadra która dba o swoich podopiecznych. Gdy ludzie mnie widzą teraz myślą że sfiksowałem, lecz na Awfie zobaczyłem że jestem częścią czegoś większego i mogę być przy tym sobą.

Dodano: 4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.03.2025

Dane firmowe i kontaktowe - Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu

Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.