Wypełnij dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
Edycja i utrzymanie podstawowego profilu jest darmowe.
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
Lodziarnia GELATERIA FLAMINIA opinie
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie Lodziarnia GELATERIA FLAMINIA (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie Lodziarnia GELATERIA FLAMINIA. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie Lodziarnia GELATERIA FLAMINIA (5)
4.4
Na podstawie 179 ocen z Google.
![]()
Karolina Nosowicz
Najlepsze lody, kawa i włoskie specjały. Szczególnie specjalność zakładu. Uwielbiam to miejsce największa lodożercową miłością. Za każdym razem to takie moje małe włoskie wakacje 🫶
Dodano: 2 lata temu
![]()
Monika Kowalska
Moje nowe odkrycie na Żoliborzu! Bardzo duży wybór włoskich smaków. Super jest to, że jeśli nie możesz się zdecydować to jest opcja spróbowania smaku. 😀 Lody są przepyszne, a obsługa bardzo miła. Miejsce bardzo dog friendly🥰
Dodano: 4 lata temu
![]()
Wojtif
Jedne z najlepszych lodów w moim życiu Bardzo przyjemny lokal lecz ceny trochę wysokie
Dodano: 5 miesięcy temu
![]()
piotr bauer
Ładna nieduża lodziarnia-kawiarnia, z dużym wyborem smaków. Lody są dobre, choć jadałem też lepsze (mam na myśli włoskie lody). Ceny za to jak we Włoszech.
Dodano: 3 lata temu
![]()
Ola
Przepyszny sorbet truskawkowy! Ma przyjemną, gęstą konsystencję, aż trudno uwierzyć że można zjeść tak dobry sorbet! Obsługujący nas Pan także przemiły i pomocny, bardzo polecam!
Dodano: 2 lata temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.06.2026
Dane firmowe i kontaktowe - Lodziarnia GELATERIA FLAMINIA
Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.