Opinie pracowników o firmie Lodziarnia GELATERIA FLAMINIA (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie Lodziarnia GELATERIA FLAMINIA. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.

Opinie o firmie Lodziarnia GELATERIA FLAMINIA (5)

4.4

Na podstawie 179 ocen z Google.

Karolina Nosowicz

Karolina Nosowicz

Najlepsze lody, kawa i włoskie specjały. Szczególnie specjalność zakładu. Uwielbiam to miejsce największa lodożercową miłością. Za każdym razem to takie moje małe włoskie wakacje 🫶

Dodano: 2 lata temu

Monika Kowalska

Monika Kowalska

Moje nowe odkrycie na Żoliborzu! Bardzo duży wybór włoskich smaków. Super jest to, że jeśli nie możesz się zdecydować to jest opcja spróbowania smaku. 😀 Lody są przepyszne, a obsługa bardzo miła. Miejsce bardzo dog friendly🥰

Dodano: 4 lata temu

Wojtif

Wojtif

Jedne z najlepszych lodów w moim życiu Bardzo przyjemny lokal lecz ceny trochę wysokie

Dodano: 5 miesięcy temu

piotr bauer

piotr bauer

Ładna nieduża lodziarnia-kawiarnia, z dużym wyborem smaków. Lody są dobre, choć jadałem też lepsze (mam na myśli włoskie lody). Ceny za to jak we Włoszech.

Dodano: 3 lata temu

Ola

Ola

Przepyszny sorbet truskawkowy! Ma przyjemną, gęstą konsystencję, aż trudno uwierzyć że można zjeść tak dobry sorbet! Obsługujący nas Pan także przemiły i pomocny, bardzo polecam!

Dodano: 2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.06.2026

Dane firmowe i kontaktowe - Lodziarnia GELATERIA FLAMINIA

Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.

Opinie o innych pracodawcach w Warszawie i okolicy