Czy to Twoja firma?

OSTROWSKI-PILACHOWSKI SP.J. praca

Gdynia
OSTROWSKI-PILACHOWSKI SP.J. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy OSTROWSKI-PILACHOWSKI SP.J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OSTROWSKI-PILACHOWSKI SP.J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OSTROWSKI-PILACHOWSKI SP.J.

Siedziba główna

Praca OSTROWSKI-PILACHOWSKI SP.J. - oferty archiwalne

  • Operator Wtryskarki

    OSTROWSKI-PILACHOWSKI SP.J.
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Ostrowski-Pilachowski Sp. J. to wiodący producent materiałów reklamowych dla firm kosmetycznych wytwarzających farby do włosów. Firma istnieje na rynku od 1996 roku. Nasze produkty trafiają nie tylko na rynek polski, ale również do wielu krajów, głównie Unii Europejskiej oraz na rynki Europy Wschodniej i Azji.

      W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: OPERATOR WTRYSKARKI

      Zakres obowiązków

      • uruchamianie i nadzór nad prawidłowym działaniem form i maszyn wtryskowych

      • ustawianie wtryskarek do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych

      • wymiana i przezbrojenie form wtryskowych

      • wykonywanie próbnych wtrysków i kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów

      • monitorowanie i utrzymanie procesu wtrysku na bieżąco

      • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z wtryskiem

      • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy i zasad 5S w obszarze produkcji

      Wymagania

      • min. 3-letnie doświadczenie w ustawianiu wtryskarek – warunek konieczny

      • doświadczenie w montażu form wtryskowych na maszyny

      • znajomość proces wtryskiwania, jego parametrów i regulacji

      • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

      • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym, w tym na nocnych zmianach i w weekendy

      • chęć do rozwoju zawodowego w dziedzinie wtryskiwania tworzyw sztucznych

      • umiejętność szybkiego rozpoznawania i naprawiania prostych problemów technicznych

      • odpowiedzialność, gotowość do podejmowania wyzwań i umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie

      • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kompetencji i doświadczenia

      • premię za wykonanie powierzonych działań

      • samodzielność w działaniu oraz wyzwania, umożliwiające poszerzanie własnych kompetencji

      • możliwość rozwoju w różnych obszarach techniki

      • pracę w zgranym zespole, który wyciągnie pomocną dłoń w każdej sytuacji

      • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, prywatną opiekę medyczną Luxmed)

      • niezbędne narzędzia pracy

      • dodatkowe benefity (m.in. premie świąteczne, dodatek urlopowy)

      • odzież roboczą na koszt firmy

      • dostęp do kuchni i stołówki kawą/ herbatą/wodą

Pracodawcy w Gdyni