Warszawskie Centrum Atletyki, działające pod firmą BAJOR I WPÓLNICY, sp.j., to nowoczesna instytucja, która angażuje się w rozwój aktywności fizycznej oraz wspieranie osób pragnących osiągnąć sukcesy w sportach atletycznych. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, gdzie stawiamy na profesjonalizm oraz najwyższą jakość świadczonych usług.W Centrum organizowane są różnorodne programy treningowe, które są dostosowane zarówno do profesjonalnych sportowców, jak i osób początkujących. Umożliwiamy indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala na skuteczne osiąganie założonych celów. Prowadzone przez nas zajęcia są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy są gotowi dzielić się swoją wiedzą i pasją do sportu.Warszawskie Centrum Atletyki to także miejsce, w którym odbywają się konferencje oraz szkolenia z zakresu zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Organizujemy różnorodne wydarzenia, które mają na celu popularyzację sportu oraz zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Warszawy i okolic.Chcemy, aby nasze Centrum było miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – bez względu na wiek czy poziom zaawansowania. Przekonamy się o tym, stawiając szczególny nacisk na rozwój osobisty uczestników oraz ich zadowolenie z osiąganych rezultatów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy dostrzegają korzyści płynące z regularnych treningów oraz zdrowego stylu życia. Nasza misja to inspirować i motywować do działania każdego, kto chce poprawić swoją kondycję oraz samopoczucie. Razem z nami stwórz swoją ścieżkę do sukcesu!

Opinie pracowników o firmie WARSZAWSKIE CENTRUM ATLETYKI, BAJOR I WPÓLNICY, sp.j. (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie WARSZAWSKIE CENTRUM ATLETYKI, BAJOR I WPÓLNICY, sp.j. z miejscowości Warszawa. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.

Opinie o firmie WARSZAWSKIE CENTRUM ATLETYKI, BAJOR I WPÓLNICY, sp... (5)

4.6

Na podstawie 267 ocen z Google.

Aleksander Dobosz

Aleksander Dobosz

Zmieniło się tam odkąd byłem po raz pierwszy (2014 r.). Natomiast jako siłownię polecam. Dużo miejsca, sprzętu, ludzie uczciwi i obsługa całkiem spoko 😎

Dodano: 5 miesięcy temu

rio bravo

rio bravo

Byłem na zajęciach z boksu, obecnie prowadzonych przez trenera i czynnego zawodnika Przemka. Trener jest bardzo cierpliwy, nawet w stosunku do takiej łamagi jak ja xd zresztą z boku widać jak daje cenne wskazówki troche bardziej pogubionym w technice zawodnikom

Dodano: 6 miesięcy temu

Piotr Jasiulewicz

Piotr Jasiulewicz

Polecam serdecznie wszystkim, wysoki poziom sportowy, bardzo miła recepcja, fantastyczna pani Manager;

Dodano: 3 miesiące temu

Jarosław Imbrzykowski

Jarosław Imbrzykowski

Ucinam za brak klimatyzacji i idiotyczne godziny otwarcia. W tygodniu tylko do 22:00 a powinno być minimu do 23:00 w sobotę tylko do 16 i niedziela zamknięte ?! Kto to w ogóle wymyślił ? Nonsens . 6 dni w tygodniu do 23 a niedziela do 18:00 tak jak inne kluby

Dodano: 7 miesięcy temu

Anna Butrym

Anna Butrym

Na treningi MMA mam przyjemność chodzić od 2020 roku i zdecydowanie doceniam każdy aspekt klubu - zaangażowanie trenerskie, skupienie na treningu (zgodnie z klubowym hasłem "less show, more fighting"), świetną atmosferę wśród klubowiczów. Żałuję, że dojazd zabiera mi tak dużo czasu, bo z przyjemnością pojawiałabym się tu jeszcze częściej. Zdecydowanie na plus oceniam fakt, że świetną opieką trenerską jest się otoczonym niezależnie od płci i wieku, i choć w klub ma swój mocny WCA Fight Team, to amatorzy i entuzjaści sportów walki nie są traktowani po macoszemu, wręcz przeciwnie - można tu poczuć się częścią drużyny.

Dodano: 5 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 20.03.2026

Dane firmowe i kontaktowe WARSZAWSKIE CENTRUM ATLETYKI, BAJOR I WPÓLNICY, sp.j.

Pełna nazwa
WARSZAWSKIE CENTRUM ATLETYKI, BAJOR I WPÓLNICY, SPÓŁKA JAWNA
Adres rejestrowy
Zofii Roesler 2 01-991 Warszawa
NIP
1182092958
REGON
146752310
KRS
0000467535
Forma prawna
spółka jawna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
28.06.2013
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.21.Z Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego

Edukacja

  • 85.51.Z Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 86.90.A Działalność fizjoterapeutyczna

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 93.11.Z Działalność obiektów sportowych
  • 93.12.Z Działalność klubów sportowych
  • 93.13.Z Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej
  • 93.19.Z Pozostała działalność związana ze sportem

Pozostała działalność usługowa

  • 96.04.Z Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS
Data aktualizacji: 30.05.2024